Ödüllü Yazar Rhidian Brook’tan “Sonra”

 

Ödüllü Yazar Rhidian Brook’un 23 Dile çevrilmiş romanı “SONRA” Pena Yayınları’ndan çıktı. 1. Dünya Savaşı’ndan sonra, bir İngiliz albayı ve karısının, savaş sonrası yeniden yapılanma sürecinde olan Hamburg’da yaşadıklarını anlatan kitap yakın zamanda sinemaya da uyarlanıyor.

1946’da yılında savaş sonrası Almanya’da geçen roman, Rachel Morgan’ın kalan tek oğlu Edmund’la harabeye dönmüş Hamburg’a gelmesini ve parçalanmış bir şehri yeniden inşa etmekle görevli bir İngiliz albayı olan kocası Lewis’in büyük bir evi, ev sahibi Stefan Lubert isimli bir mimar ve önceleri Hitler Gençliği’nin sadık bir üyesi olan kızı Frieda’yla paylaşmaya başlamasını ve bununla beraber gelişen ihanet, intikam ve sevgiyi konu alıyor.

‘Brook’un bu romanı savaş sonrası kalıntılar, düşmanlık, acı, ihanet ve aşk arasında geçerken size soluksuz okuyacağınız bir tarihi kurgu vadediyor. Rhidian Brook’un ödüllü romanı “Sonra” yönetmen James Kent tarafından beyaz perdeye aktarılıyor. Alexander Skarsgard, Keira Knightley, Jason Clarke gibi ünlü isimlerin rol aldığı filmin 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.