Sanat Performance; Beyoğlu’nun Yenisi

 

Müzik ve eğlencenin kalbinin attığı Beyoğlu’nda yeni etkinlik mekanı “Sanat Performance” sanat severlere kapılarını açtı. “Sanat Performance” bir çok etkinliğe ev sahipliği yapmanın yanı sıra farklı müzikal yorumları açık havada dinleyicilerle buluşturarak Beyoğlu’nun ayrıcalıklı adresi olmaya hazırlanıyor…

Sanat Group son dönemde iç tasarım ve konseptini değiştirerek misafirlerini daha rahat ve hoş bir ortamda eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için Sanat Performance’ı sanat ve eğlence dünyasına taşıdı. Beyoğlu’nun tarihi ve turistik mekânlarından biri olan Nevizade’de kapılarını açan “Sanat Performance”, müzikseverlerin İstanbul’a ve müziğe kulak verdiği ayrıcalıklı noktası olacak. “Sanat Performance” sahnesinde; canlı performanslar ve farklı müzikal yorumlar geçmiş, bugün ve gelecekten izler taşıyan sanatın dili ile buluşuyor.

Beyoğlu’nda 20 yıllık köklü geçmişiyle her gün binlerce kişiye hizmet veren Sanat Group tarafından açılan “Sanat Performance” sahnesi bin beş yüz kişilik kapasitesiyle müziğe farklı bir bakış açısı getiren sanatçı ve müzik gruplarını ağırlıyor. Yazın açık hava olarak kışın da üstünü kapatarak hizmet verecek olan mekan samimi ve sıcak ortamı ile tüm ayların vazgeçilmezi olmaya aday…

12 Nisan’da Türkiye’de kendine has tarzı ile büyük beğeni toplayan Nev’in sahne alacağı Sanat Performance’da, 14 Nisan’da ise Reggae grubu Sattas, ikinci albümlerinin habercisi olan ilk EP’si “Bir ben miyim?”in konseri ile müzikseverlere keyifli bir konser deneyimi yaşatacak.

“Mütevazı rock yapıyoruz ama tam tersi de olabilir” mottosu ile şarkı çizip resim çalan “Yok Öyle Kararlı Şeyler” topluluğu ise 29 Nisan’da Sanat Performance’de dinleyicilerin karşısına çıkacak.

Sanat Performance’da Mayıs ayında ise İstanbul bağımsız müzik sahnesinin yetenekli ekiplerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz, Bir gitar, bir piyano, bir yan flüt, perküsyonla ve güzel yorumuyla gönüllere taht kuran Deniz Tekin sahne alacak.

“Sanat Performance” Açık hava konser programı ile müzikseverlerin bakış açısını tersyüz ederek sanatın kalbinin Beyoğlu’nda attığını gözler önüne seriyor.