BABAMLA MUTFAKTA!

babamla mutfakta

Fotoğraf sanatçısı Merve Hasman’nın 3. kişisel sergisi “Babamla Mutfakta” Eataly İstanbul’un ev sahipliğinde “Babalar Günü” ne özel olarak  açılıyor.  İş, sanat,moda, spor ve cemiyet hayatının önde gelen baba ve çocukların birlikte mutfağa girip, yemek yaptıkları anların yansıdığı birbirinden renkli fotoğraflar, Haziran ayı boyunca Eataly’de ziyaret edilebilecek.

Hayat mutfakta başlar. Sadece yemek değil, samimiyet, güven, sevgidir aslında paylaşılan. Bir çocuğun babasıyla mutfağa girdiği an ise hayatında yaşayacağı en özeldeneyimlerden biridir. Birlikte geçirilecek hoş vakit, yemek üzerine tatlı atışmalar, babadan öğrenilecek hayat felsefeleri, yemeğe katılacak bolca sevgi ve en önemlisi güven dolu, samimi paylaşım… İşte tüm bunlar için Eataly İstanbul, bu yıl babalar gününde iş, sanat, moda,spor ve cemiyet hayatının önde gelen baba ve çocuklarını ağırlıyor. Merve Hasman’nın “Babamla Mutfakta” adını verdiği sergi, 14 farklı fotoğraftan oluşuyor.

Merve Hasman’ın da babası Nurettin Hasman ile ilk kez kamera karşısına geçtiği sergide yer alan isimler,  reklam ve moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz ve oğlu Tibet, moda dünyasının genç yeteneklerinden Zeynep Tosun ve babası, futbol camiasının sevilen teknik direktörlerinden Mustafa Denizli ve kızı Lal Denizli, Milli Voleybol takımının güzel oyuncularından Naz Aydemir ve babası,Türkiye Ralli Şampiyonu Orhan Avcıoğlu, sanat dünyasının başarılı isimlerinden Emre Altuğ ve oğulları Kuzey ve Uzay, genç kuşak girişimcilerin başında gelen Hakan Baş ve babası,başarılı iş adamı Ömer Dormen ve kızları Alya ve Yasemin, gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar ve oğlu, genç reklamcı Eftalya Köseoğlu ve babası, son olarak ünlü mimar Mustafa Toner ve oğlu Emre Toner babalar günü için Eataly mutfağına girerek, bir yandan en sevdikleri yemekleri yaparken bir yandan da Merve Hasman’ın objektifine de poz verdiler.