‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ Biletleri Ön Satışta!

 

Shakespeare’in unutulmazlarından ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ bu yıl iddialı bir prodüksiyonlar 9 Kasım’dan itibaren Uniq Hall’de sahnelenecek. Oyununun ön satışına yönelik talep ise artarak devam ediyor. Yeni sezonun en iddialı yapımlarından ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ için tiyatro severler oldukça heyecanlı.

Dünyaca ünlü yönetmen Aleksandar Popovski ile tekrar sahnelere dönecek oyunun başrollerini ise ödüllü oyuncular Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın, Beyti Engin ve Arda Aydın paylaşıyorlar.

İlginç akrobatik detayları, kırmızı kadife perdeleri ve sahne tekniğinde devrim yaratan orman efektiyle sergilenecek oyunun biletleri ön satışa özel fiyatıyla www.mobilet.com  adresinden alınabiliyor.

 

Bir Yaz Gecesi Rüyası

Makedon Yönetmen Aleksandar Popovski’nin, tasarımcı Sven Jonke’yle birlikte reji ve tasarım ödüllerine layık görüldüğü ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’, Arda Aydın yapımcılığında modern ve fantastik bir rejiyle seyirciyle buluşacak. Shakespeare’in en sevilen klasiklerinden biri olan bu eğlenceli oyunun başrollerini ödüllü oyuncular Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın, Beyti Engin ve Arda Aydın paylaşıyorlar.