Hepsiburada Sinema Bileti Satışına Başladı

 

E-ticaret platformu hepsiburada artık sinema biletini de internet üzerinden sağlamaya başladı. Yeni uygulamayla siteden sinema bileti alanlar, bu biletle istedikleri gün ve seanstaki filmleri izleyebilecek.

Türkiye’de online alışverişin liderlerinden hepsiburada, Cinemaximum’la yaptığı işbirliği ile artık milyonlarca ürünün yanısıra sinema biletini de sanal olarak platformunda sunmaya başladı. Hepsiburada’nın bu yeni hizmeti sayesinde sinema biletini tek tıkla alabilen sinemaseverler, bu biletle haftanın yedi günü herhangi bir seansta tercih ettikleri filme girebiliyor.

Tek tıkla cepte

Sinema bileti, web sitesinden veya mobil uygulamasından tek tıkla satın alınabiliyor. Gişede sıra bekleme derdinden kurtulan müşteriler, cep telefonlarına gelen kod ile biletlerine anında sahip olabiliyor. Bu yolla bilet satın alan müşteriler, sinema salonuna gittiklerinde biletlerinin kodunu ve şifresini gişe görevlisine gösterdikten sonra oturmak istedikleri koltuğu da seçebiliyor.

Ucuz ve çevreci

Hepsiburada’da satılan sinema bileti gişeden alınan bilete göre yaklaşık %35-45  daha hesaplı olurken, aynı zamanda kağıt bilet basımını da azalttığı için çevrenin korunmasına katkı sağlanıyor.