“Semaver Ve Kumpanya” Enka Seyircisiyle Buluşacak

 

Kültür sanatın daimi destekçilerinden ENKA Kültür Sanat, 31 Temmuz akşamı renkli bir performansa ev sahipliği yapacak. Semaver Kumpanya, gezici bir kumpanyanın keyifli hikâyesini konu alan “Semaver ve Kumpanya” oyunu ile ENKA Açıkhava sahnesinde seyirciyi selamlayacak.

ENKA Kültür Sanat, 31 Temmuz Pazartesi akşamı ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda Semaver Kumpanya ekibini ağırlayacak. Kuruluşlarının beşinci yılında ilk kez sergiledikleri ve Işıl Kasapoğlu’nun bir hayali olarak tarif edilen Semaver ve Kumpanya adlı oyun, on beşinci yılında seyirciyle yeniden buluşacak. ‘Her şeye rağmen tiyatro’ diyen gezici bir kumpanyanın hayat dolu öyküsünün anlatıldığı, hayatta istedikleri için savaşan insanlara dair keyifli bir öyküyü konu alan oyunda; Ahmet Kaynak, Burcu Doğan, Mustafa Kırantepe, Serkan Keskin, Selen Şenay, Sezin Bozacı, Sibel Altan, Taner Ölmez ve Yavuz Pekman sahne alacak.

Açıkhava’da gerçekleşecek canlı performanslar Semaver ve Kumpanya oyunu ile birlikte sona erecek. Buluşmalar, film gösterimleri ile devam edecek.