Çocuklar müjde! Walt Disney geliyor…

disney kahramanları

Küçük büyük ya da kadın erkek ayırt etmeden, hepimizin sevgilisi Disney adeta hayatımızın bir parçası. Mickey, Minnie ya da Pluto’yu sevmeyenimiz yok gibi birşey. Tabii bu isimler farklı şekillerde de hayatımızın içinde. Örneğin bir Minnie desenli şapka ya da Donald Duck imzalı bir şort pekçoğumuzun gardolabının gediklilerinden. Ve şimdi, hazır olun; dünyada ABD ve Meksika’nın ardından Disney Collection ürünlerinin yeni durağı Türkiye!

Disney Collection ürünleri, Ağustos ayından itibaren, Türkiye’nin 31 ilindeki 80 Teknosa mağazasında satışa sunulmaya hazırlanıyor. Teknosa mağazaları içinde 150 metrekarelik özel alanlar içinde yer olacak olan Disney bölümlerinde The Walt Disney Company tarafından doğrudan ABD’de tasarlanıp geliştirilen Disney karakterlerinin ürünleri satışa sunulacak.

Altı ana kategoride, 35 koleksiyon ile sunulacak ürünler; 2 yaş grubundan başlayarak, tüm çocuklara hitap edecek. Mickey ve arkadaşları, Disney Prensesleri, Karlar Ülkesi, Disney/Pixar Arabalar, Aslan Koruyucular ve Oyuncak Hikayesi gibi birçok Disney karakteri de bu sayede çocuklarla buluşacak.