Mövenpick Hotels & Resorts’dan Çocuklara Özel Power Bites Menüsü

 

Miniklerin acıkan karınları kadar gözleri de doymak istiyor! Hal böyle olunca dışarıda yemek yeme fikri anne babaları ciddi düşüncelere daldırabiliyor. “Oranın yemekleri güzel ama görünümleri kötü, şuranın hamburgeri eğlenceli ama besin değeri düşük”derken sonuç çoğunlukla evde yeme fikriyle sonlanıyor. Oysa miniklerin acıkan karınlarını dışarıda da eğlenceli ve sağlıklı yiyeceklerle doyurmak mümkün. Nerede mi? Buyurun…

Mövenpick Hotels & Resorts, dünya genelindeki tüm otellerinde sunmaya başladığı, doğal ve sağlıklı malzemelerle hazırlanan “Power Bites” menüleriyle çocukların beslenme ihtiyaçlarını sürprizlerle dolu sunumlarla karşılarken, eğlenceli bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Çocuklar tarafından en sevilen yemeklere ek olarak hazırlanan “Power Bites” menüsünde; gülümseyen tırtıl sandviç, mozzarella ve domatesli uğur böceği salatası, köfte ve domates soslu kuş yuvası spagetti ve renkli meyve kayığı gibi enfes tatlar bulunuyor.

Sağlıklı pişirme yöntemleri kullanılarak besleyici ve taze malzemelerle hazırlanan “Power Bites” lezzetleri, Mövenpick otellerinin restoran ve oda servisi menülerinde yer alıyor. Ayrıca ebeveynleri ile birlikte yemek yiyen 6 yaşına kadar çocukların yemeği ücretsiz olup, 7-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanıyor.