Amazon Ormanlarının Ferahlatan Esintisi Evinizde

“Evde Yaşam Keyfi’’ mottosu ile bir evin ihtiyacı olabilecek her ayrıntıyı güçlü bir tasarım ve ürün ekibiyle hazırlayan Bella Maison, her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendirdiği tasarım ve koleksiyonlarını müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor…

Bella Maison’un koleksiyon ekibi tarafından uzun araştırma ve çalışma süreçlerinin ardından hazırlanan Mellow Tropical, Amazon ormanlarının el değmemiş topraklarında saklı olan dinginlik temasını ilham alıyor. Yeşilin farklı tonlarını bir arada sunan koleksiyonda; Mauna nevresim takımı, Tropical pijama, sabahlık ve havluların yanı sıra sofra üstü malzemeler ile ev aksesuarları ve kişisel bakım ürünleri yer alıyor. Birbirine uyumlu renk ve desenlerle zenginleşen Mellow Tropical koleksiyonu, ister takım halinde alabilirsiniz, isterseniz farklı koleksiyonlardan tek tek seçtiğiniz parçalarla kendi takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz ya da Bella Maison ayrıcalığıyla sadece ihtiyacınız olan parçaları alarak eskilerle kombin yapabilirsiniz.

Hiçbir sınırlama olmadan dilediğiniz gibi karıştırıp, eşleştirebileceğiniz sınırsız kombin seçeneği sunan Bella Maison, içinde yaşadığı toplumun ihtiyaçlarını ve kültürel yapısını göz önünde bulundurarak özgün trend yorumları ile hazırladığı her bir koleksiyonunda farklı ev hikayeleri anlatıyor.

Vahşi doğanın karşı konulmaz sakinliği ve yalınlığını tabiattaki renk seçenekleri ile yorumlayan Bella Maison tasarımcıları, Mellow Tropical’de Amazon ormanlarının sakin ve gizemli havasını cesur ayrıntılarla yansıtıyor.