Arnica ile Temizlik Çok Kolay!

 

Sonbahar! Temizlik mevsimi geldi çattı! Tabii temizlik yardımcılarına olan ilgi de arttı. Arnica, ev ve ofis temizliğinde kullanıcılara yardımcı olarak hijyenik yaşam alanları oluşturmalarını sağlıyor. Döşemeler, koltuk araları, mobilya kenarları gibi temizliği zor alanları bile rahatlıkla temizlemenizi sağlayan elektrik süpürgeleri, Arnica’nın deneyimiyle son temizlik teknolojilerinin avantajlarını evlerinize getiriyor.

Kompakt tasarımları ile az yer kaplayan, uzayabilen kabloları ile her yere rahatlıkla uzanan süpürgeler, ıslak ve kuru temizlik modları ile ihtiyaçlara cevap veriyor. Kuru özellikli makinelerin sıvı teması uygun görülmezken ıslak temizleme yapabilen süpürgeler ile sıvı emişi mümkün oluyor. Kimi ürünlerde halı yıkama özelliği de yer alıyor. Hem elektrik süpürgesi hem de halı yıkama makinesi olarak kullanılabilen cihazlar sayesinde profesyonel temizlik yapılabiliyor.

Farklı yüzeyler için çözüm sunan elektrikli süpürge, farklı başlıkları ile alanlara özel temizliğe imkan veriyor. Fırçalı uç ile halıların üzerinde biriken toz, saç ve kırıntılar kolaylıkla toplanırken, ince uçlar dar bölgelerin arındırılmasında kullanılıyor. Uzayıp kısalabilen sap sayesinde makine kullanıcıların boyuna göre ayarlanabiliyor. Haftalık rutin temizliklerde ve sezonluk dip köşe temizlik işlemlerinde kullanılabilen makineler, alerjisi olan kullanıcılar için özel alternatifler de yaratıyor.

Toz ve akar temizliğinde uzman olan toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, tozu suya hapsederek çevreye yayılmasına mani oluyor. Bebekli evler için özellikle tavsiye edilen süpürgeler, evcil hayvanlarla beraber yaşayanların da temizlik içim seçimi oluyor. Hayvanların tüylerini kolaylıkla temizleyen torbasız süpürgeler, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak için tasarlanıyor.

Sessiz Elektrik Süpürgesi ile Çıt Çıkmadan Temizlik

A enerji sınıfı özelliği ile dikkat çeken sessiz elektrik süpürgesi, çalışırken yalnızca 70 dBA ses çıkarıyor. Günün her saatinde temizlik yapma özgürlüğü sunan makine, çocuklu evler için ideal olarak gösteriliyor. Çocuklar uyurken temizlik yapmak hayal olmaktan çıkıyor. 3 litrelik geniş toz toplama haznesi ile evleri silip süpüren Arnica Tesla, uzaktan kumanda ile rahat temizlik sağlıyor. Ürünün tutamaç kısmı kaymayan özelliği ile temizlikte kazaların önüne geçiyor, rahat tutuş imkanı sunuyor.

Yüksek emiş gücü vadeden Cyxlone Max teknolojisi, evlerde toza yer bırakmıyor. Pratik hazne kullanımı, yıkanabilir motor koruma filtresi ve üç fonksiyonlu emniyet kilidi ile sıradan elektrik süpürgelerine fark atan ürün, dik konumda taşınırken bile tozların dökülmesini engelliyor. Sessiz elektrikli süpürge, sahip olduğu Hepa 13 filtre ile mikrop, bakteri ve ev akarlarının yüzde 99.9’unu hapsediyor. Filtre belli aralıklarla yıkanarak temizlenebiliyor. Alerji problemlerini minimum düzeye indiren model, turbo başlığı ile evcil hayvan tüylerini rahatlıkla emiyor. Kedi ve köpek sahibi kullanıcılar Tesla ile rahatlığı keşfediyor.

Ekstra motor filtresi, süpürgenin uzun süre ilk günkü performansını korumasına ve motor gücünü kaybetmemesine yardımcı oluyor. Şeffaf toz haznesi, sürekli kontrole imkan tanıyor. Kullanıcıları toz torbası zahmetinden kurtaran hazne, kilitli özelliği ile steril temizliğin sırrını veriyor. Işıklı LED gösterge paneli ile kullanıcıları uyarak süpürge, tasarruf özelliği ile yılda yalnızca 25.9 kWh enerji tüketiyor. Halıda toz toplama performansı B, toz tutma gücü A, sert zemin temizliği A sınıfı ile ödüllendirilen tasarım, toz haznesi kapağı yanlışlıkla açık bırakıldığında çalışmayarak kazaların önüne geçiyor.

Ürünün aksesuarları arasında dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı, parke ve sert zemin süpürme ucu yer alıyor. Ayakla kontrol edilebilen güç ve kablo sarma tuşları panel üzerinde yer alırken, cihazın kablo uzunluğu 8 metreyi buluyor. Böylelikle aynı güç kaynağına takılıyken kolaylıkla hareket ettirilebilen makine, odadan odaya zahmetsizce taşınabiliyor. Tekerlekleri vasıtasıyla ilerletilen tasarımın gücü artı ve eksi işaretlerinin yer aldığı kısım üzerinden ayarlanabiliyor. Teleskopik emiş borusu 102 santimetre boyutuyla ergonomi vadediyor. 750 W gücündeki süpürge, iç mekan kullanımı için uygun görülüyor. Yerler, mobilya, perde ve parkeler tek ürünle temizlenebiliyor.

Sessiz, etkili ve kolay temizlik vadeden ürün Rose rengi ile teknolojik tasarımını estetik görünümle birleştiriyor. Steril evler yaratan güçlü temizlik makinesi, temizlik hassasiyeti bulunan kişilerin seçimi olarak tanınıyor. Doğaya dost elektrik tasarrufu özelliği ile çevreye zarar vermeyen tasarım, mükemmel temizliği ekonomi ile bir araya getiriyor. Sanayi ve endüstriyel temizlik kullanımına uygun olmayan ürün, ev temizliğinde yüksek performans bekleyenlerin ihtiyacını karşılıyor. Tüm detayları düşünülerek tasarlanan makine, etkili temizliği zahmetsiz hale getiriyor. Gözle görülür kırıntılar, görülmeyen toz ve akarlar, makine ile hepsi tarih oluyor.

Toz Torbasız Süpürge Hijyeni Evlerinize Getiriyor

Toz torbasız elektrik süpürgesi, halı ve parkeleri tozdan arındırıyor. Yüksek gücü ile evin dört bir yanını temizleyen Pika makineler, yüksek çekim gücü ve kilitli hazneleri ile fark yaratıyor. Haznenin açık kalması halinde çalışmayan makineler kazaların önüne geçerken, güvenliğin üst düzey önem taşıdığını ispatlıyor. Temizlik esnasında etrafa toz yayılmasına neden olan eski tip toz torbalarını unutturacak olan Pika, toz torbası çırpma, yıkama ve değiştirme zahmetini geride bırakıyor.

Eski kağıttan torbalar yırtılarak toz dağılımına sebep olurken, çok kullanımlı kumaşlar da bakteri yuvasına dönüşerek temizliğin hijyenini gölgelendiriyordu. Günümüzde torbaların yerini alan dayanıklı hazne, tozu hapsederken, şeffaf form sayesinde makinenin dolu olup olmadığı rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Hazne elde yıkanarak kuruyana kadar dışarıda tutuluyor, kurumanın ardından yeniden takılarak kullanıma hazır hale geliyor.

Verimli ve kolay temizliğin adresi olan Arnica Pika toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, en küçük partiküllerin yakalanması ve havaya yayılmasını engellemesi ile tanınıyor. Çizilmelere karşı dirençli olan hazne, tozları ve küçük parçaları hapsediyor, yüzey zarar görmüyor. Haznenin içine cam gibi kesici maddelerin alınmaması gerektiğinin altı çiziliyor. Toz torbası değiştirmek dakikalar sürerken, hazneyi boşaltarak yeniden kullanıma hazır hale getirmek çok daha kısa süre alıyor. Temizlikte zaman kazanmak isteyenlerin seçimi olan toz torbasız süpürgeler, çok daha hijyenik temizlik imkanı sunuyor. Yüksek hacimdeki hazne sayesinde sürekli hazne boşaltmaya gerek kalmadan geniş alanlar temizlenebiliyor. Toz torbalarının aksine deformasyon riski bulunmayan hazneler, tozun dışarı çıkmasını imkansız hale getiriyor.

Toz torbaları, yırtılabilir, sökülebilir hatta makinenin motorunun tozla dolmasına neden olabilirken, hazneler tozun motordan uzak kalmasını garanti ediyor. Emiş performansının uzun süre korunmasını sağlayan tasarımlar, süpürgelerin motor performansının üst seviyede kalmasını sağlıyor. Daha sessiz temizliğin adresi olan makineler, ortalama 750 Watt motor gücüyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Torba içine sıkışan maddeler makineye zarar verirken geniş hazne bu tür sorunların oluşmasına engel oluyor. Kolaylıkla boşalan hazne, torba içine sıkışan materyallerin yol açtığı kazaları da engellemiş oluyor. Yıkanabilir özelliği ile birkaç dakika içinde hijyenik temizliğe devam eden makineler, saf suyla bile temizlenebiliyor.

Aşındırıcılardan uzak tutulması önerilen elektrik süpürgesi ürünlerinin temizliğinde istek halinde makineler için önerilen organik temizleyicilerden yararlanılabiliyor. Kuruduktan sonra yeniden makineye monte edilebilen haznenin montajı için profesyonel destek gerekmiyor. Kullanıcılar birkaç adımda kurarak makineyi çalıştırabiliyor. Ürünlerde yer alan filtre de kolaylıkla çıkarılarak belli aralıklarda temizlenebiliyor. Son teknolojiyi evlerinize taşıyan tasarım, ürünün ağırlaştırmıyor. Özel materyallerden imal edilen hazneler, kolaylıkla taşınıyor. Antialerjen ve antibakteriyel olan hazneler, toz torbalarına göre sağlığa çok daha dost olarak biliniyor. Kedi, kuş ve köpek gibi evcil hayvan tüylerini bile rahatlıkla emen hazneler, emekleyen bebeği, küçük çocuğu olan veya toz hassasiyeti bulunan ailelerin seçimi olarak işaret ediliyor.

Arnica Süpürgelerden Dilediğinizi Seçin!

Elektrik süpürgesi ürünlerinde öncü olan, kaliteyi ekonomik fiyatlarla buluşturan Arnica’da her ihtiyaca uygun bir süpürge yer alıyor. Toz torbalı veya torbasız, kompakt veya standart modellerde, sulu veya kuru temizlik için ihtiyaçları karşılayan Arnika süpürgeler, evlerde toz bırakmıyor. Kimi modellerde halı yıkama ve süpürme fonksiyonları bir arada bulunabiliyor. Süpürge modelleri ile evcil hayvan tüyleri, akarlar, toz ve kırıntılar dert olmaktan çıkıyor. Arnica ile temizlenen evlerden alerji uzak kalıyor. Kullanıcılar sağlıklı yaşam alanlarının keyfini sürüyor. Yüzde 99 oranında sterilizasyon sağlayan teknoloji mükemmel temizlik isteyenleri memnun ediyor. Siz de dilediğiniz Arnica’yı seçin, evinizde profesyonel temizliğin, steril yaşam alanlarının tadını çıkarın.