Banyonuzda Doğallığa Yer Açın

 

Kişisel bakım ve ev temizliğinde doğallığa, organik seçeneklere düşkün müsünüz? Öyleyse size iyi bir haberimiz var. Sabun, kişisel bakım ve ev temizlik sektörüne yeni bir anlayış getiren Glohe’nin ilk markası INCIA, yenebilir nitelikte ve %100 doğal ürünleri ile sizi, sevdiklerinizi ve doğayı korumaya kararlı…

BioArge Laboratuvarlarında geliştirilen INCIA, çevreye ve doğaya zarar vermeyen, flora dostu ürünler sunarak, sizi doğanın doğal mucizeleri ile buluşturmayı hedefliyor. INCIA’nın doğa ile dost dünyasında, sıvı ve köpük sabundan kreme, dudak koruyucudan seruma, bulaşık sabunundan yer temizleyiciye kadar birçok kişisel bakım ve ev bakım ürünleri yer alıyor.

Yüzde 100 doğal bir dünya

INCIA’nın zengin ürün ailesinde, doğallığı BioArge Laboratuvarlarında test edilmiş % 100 doğal hammaddeler katkısız, saf ve doğal halleri ile kullanılıyor. Genetiği değiştirilmiş hammaddeler, paraben, petrokimyasal maddeler ya da sentetik koku, kıvam artırıcı, köpürtücü, koruyucu, renk ve boya maddesi INCIA ürünlerinde yer almıyor.

Doğa ve çevreye dost

Üretimden ambalaj kullanımına kadar çevre ve doğa dostu yaklaşımı sergileyen INCIA, geri dönüşümlü ambalaj kullanımıyla da kendini farklılaştırıyor. INCIA ürünleri, üretimin her aşamasında testlere tabi tutulduğu gibi, tüm ürün grupları dermatolojik olarak da test ediliyor. Testler hayvanlar üzerinde yapılmıyor, BioArge Hücre Kültürü Laboratuvarında hücreler üzerinde gerçekleştiriliyor.