Event Designers Başlıyor!

 

Crate and Barrel’ın iki yıldır devam ettirdiği ve mimarların ardından Türkiye’nin önde gelen şeflerini mağazalarında ağırladığı “Picks by Pros” serisi, fark yaratan organizasyonların tasarımcıları ile devam ediyor. ‘Picks by Pros/Event Designers’ projesi, 1 Mart itibariyle, kendisini sadece bir “event planner” değil, aynı zamanda “dream designer” yani rüyaları gerçekleştiren kişi olarak adlandıran İris Hatem’in seçimleri ile başlıyor.

Hayattaki mottosunun, “Mutlu ol, mutlu et, gülümse, mümkün olduğu kadar anı biriktir çünkü neticede her şeyi yaşamaya değer kılan o anlardır. Yaşamı sev.” olduğunu belirten Hatem, minimalizm prensibiyle nefes kesici ortamlar tasarlıyor.

Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinden, sofralara şıklık katan ürünlerden aksesuarlara, salonları tamamlayan mobilyalardan mutfak gereçlerine kadar toplam 116 ürün seçen İris Hatem, 22 Nisan Cumartesi günü saat 15:00’te Zorlu mağazasında yaz sezonunun trendlerini ve renklerini kullanarak, muhteşem bir yaz daveti sofrası hazırlamanın püf noktalarını ve detaylarını katılımcılarla paylaşacak.

‘Picks by Pros/Events Designers’ projesi kapsamında İris Hatem’in seçimleri, 30 Nisan’a kadar Zorlu Center, Akasya, İstinyePark ve Ankara Next Level AVM mağazalarının yanı sıra, www.crateandbarrel.com.tr adresinde mutfak ve sofralar için ilham kaynağı olacak.

Proje kapsamında, ‘Picks by Pros Event Designers’ etiketleriyle yer alan ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı ise AÇEV’e bağışlanacak.