Evinizde Bahar Detoksu Yapın

 

Evinizde yapacağınız ufak dokunuşlarla yaşam alanlarınızın nefes almasının ve baharın ferahlığı ile tazelenmenin ipuçlarını açıklıyoruz. Hazır olun; tek yapmanız gereken güneş ışıklarının evinizi doldurduğu bir günü “bahar detoksuna” ayırmak!

Mutfaklarınızı ve sofralarınızı tazeleyin

Bahar detoksuna, yıl boyunca en telaşlı anlara şahit olan ve belki her gün iki kere sofra kurmanıza destek olan mutfaklarla başlamaya ne dersiniz? Dolapların kapaklarını açıp yıl boyunca yıpranmış veya eksilmiş olan ürünleri ayıklayarak güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinde her içeceğe uygun farklı bir bardak alternatifi sunan Crate and Barrel’ın fark yaratan bardak seçenekleri de dolaplarınıza ve sofralarınıza tazelik getirecek.

Baharın tazeliği yatak odalarına geliyor

Mutfaklardan sonra sıra yatak odalarında… Nevresim ve havlularınızı yenilemek için Crate and Barrel, mevsimin renk ve dokularına uygun birçok alternatifi bir arada sunuyor. Farklı renk ve boylarda havlu seçeneklerini geniş ürün portföyünde sergileyen Crate and Barrel’da, uzun iplikleri sayesinde dayanıklı ve yüksek emiş gücü sağlayan Mısır kotonundan üretilen Egyptian, yumuşacık dokusuyla Fringe ve açık mavi, beyaz, gri, turkuaz, bej ve mercan renk seçenekleriyle Ribbed serileri öne çıkıyor.