Mutfaktan Sofraya Uzanan Özen

Yaşam alanlarını güzelleştirmek üzere özenle seçilen marka ve kategorilerle yenilenen Boyner Evde, Mutfak ve Sofra kategorisinde yer alan seçkin ve kaliteli ürünleriyle sofralara renk, neşe ve zarafet getiriyor.

Göz alıcı davet sofralarının en önemli detayı leke tutmayan, farklı ebat ve renklerde masa örtüleri ve peçeteler, koleksiyondan zarif seçimlerle hazırlanmış sofraları tamamlıyor. Mutfak kategorisinde yer alan porselen fırın kapları, döküm ve çelik tencereler, yapışmaz kek kalıpları ve tavalar da sevdikleriniz için hazırladığınız keyifli ve lezzetli yemeklerde en büyük yardımcınız oluyor.

Hayatı kolaylaştıran parçalar 

Kavanoz kapak açıcılarından tavalar için çizdirmez keçe separatörlere ve hayatı kolaylaştıran mutfak ürünlerine birçok farklı seçenek mağazalarda sizleri bekliyor. Markanın Sofra ve Mutfak kategorisi, desenli seramik ve cam koleksiyonları, rengarenk kavanoz ve tepsileri ile mutfak ve sofralardaki tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliği ile kullanım kolaylığı sunan ürünler, kolayca solmayan canlı renkleri ile mutfakları ve sofraları şenlendiriyor.