Özgün Seramik Tasarımlarıyla Evinize Taze Bir Hava Doluyor!

 

Evinizde standardın dışında, özgün bir görünüm düşleyenler, bu haberimiz sizler için. Yuvanızı minik dokunuşlarla farklı bir mekana dönüştürmek için zahmetsiz, yenilikçi ve şık VitrA karo seramik koleksiyonlarını tercih edebilirsiniz. Evinize yeni bir hava katmak için dilediğiniz renk ve desende şık ve sıcak, sade ve zamansız, özgün ve modern stil dünyalarına ait VitrA karo seramik ürünleri sizleri bekliyor…

Seramik Tercihi ile Dekorasyonda Doğallığı Yakalayın!

Evinizi dilediğiniz tarzda dizayn ederken, zahmetsiz döşenen ve bakım gerektirmeyen bir sistem tercih ederseniz; VitrA karo seramik modelleri tam size göre bir seçim oluyor. Hafif yapısı sebebiyle binaya fazla yük bindirerek, zorlanmasını engelleyecek porselenler; evinizin tarzını değiştirirken konforundan da ödün vermiyor. Üstelik renk çeşitleri, desenleri ve tasarımlarıyla bu özel seramiklerin yüzeyleri doğal taşı andırıyor. VitrA; farklı tarzlarda tasarladığı birçok çeşitle, evinize zengin bir görüntü katmanın kapılarını sizler için aralıyor. Uzun ömürlü, hijyenik, dayanıklı ürünleri dilediğiniz renk, doku ve boyutta seçerek estetik mekânlar yaratmanız da böylece mümkün kılınıyor.

VitrA ile Mutfak Dekorasyonuna Yeni Bir Bakış

Mutfağınıza seramik ile yeni bir bakış katarken; rengin, mutfaktaki diğer mobilyalara uyumu, dekorasyonun bütünlüğü açısından önemli bir yer ediniyor. Renkler ve desenler arası geçiş, renk kombinasyonları mekânın estetik ve tarzını belirliyor. Seçilen desenin güncelliği ve dekorasyon modasına uyumu da estetik faktörünü etkiliyor. VitrA koleksiyonlarında göze çarpan kontrast geçiş ve tercihler; mekânda zengin bir görüntü sağlıyor. Mutfağınızdaki mobilyaların yanı sıra, kullandığınız küçük aletlerin, perdelerin ve süs eşyalarının renkleri, dokuları da mutfak seramiği seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında yer alıyor. Birbirini tamamlayıcı bütün renk tercihlerinin yanı sıra, zıt renkleri tercih ederek de farklı tarzdaki dizaynlar elde edilebiliyor. Mutfakların yanı sıra VitrA karo seramik banyo seramiği koleksiyonlarında da aynı özelliklerden yararlanarak hayatınıza olumlu etki edecek mekânlar oluşturabilirsiniz.

Hem Şık Hem Modern Modeller VitrA’da!

Banyo Serileri, Mutfak Serileri ve diğer tüm yaşam alanlarında kullanılabilecek duvar ve yer karo seramikleri alternatifleri ile evinizin her köşesine yenilik ve özgün bir tarz getirecek olan modeller VitrA’da yer alıyor. Aspenwood, Calacatta, British Stone, Black Swan ve benzeri onlarca ürünün yer aldığı geniş ürün yelpazesinde; dilediğiniz doku, renk, boyut ve desende ürün bulunuyor. Modellerdeki yenilikçi ve dekorasyon modasına uygun geçişler, desenler ve tonlar; evinize taze bir hava katıyor. Yüksek aşınma dayanımı, dayanıklılığı ve tasarımlarındaki özgünlükle dikkat çeken modeller; evinize yeni bir dünya getirmek için sizleri bekliyor.

Son teknoloji özellikleriyle tasarlanan karo seramik modelleri ile yaşadığınız alana farklı bir bakış açısı katmak için size en yakın VitrA mağazasına uğrayarak ürünleri yakından inceleyebilir, zevk ve tarzınıza en uygun modeli kolayca evinize taşıyabilirsiniz.