Özlem Süer “İyi Yaşam” İçin Tasarladı

Sakinlerine ve ziyaretçilerine “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı İstanbul’un dört farklı konseptteki örnek dairelerinde kullanılan taşlar, ünlü modacı Özlem Süer’in 16 ünik parçadan oluşan “kaftan-kimono” koleksiyonuna ilham kaynağı oldu.

Özlem Süer’in Büyükyalı İstanbul’un kişiye özel iyi yaşam konseptlerinden ilham alarak tasarladığı “Live Life Good” koleksiyonunun lansmanı, 19 Ekim Perşembe günü Büyükyalı İstanbul’da aralarında; Ayşegül Hotiç, Begüm Kütük, Belinda&Yasemin Aras, Gül Özyeğin ve İzabel Bulut gibi çok sayıda ismin katılımıyla gerçekleşti. Özlem Süer’in bir tarafında İstanbul’un tarihi dokusu diğer tarafında deniz manzarası bulunan mekanda, yaşamı keyifle ağırlayan bir ruhla tasarladığı “Live Life Good” kimono&kaftan koleksiyonunun enstelatif performansı, davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

“İnsan” ve “iyi yaşam” kavramlarını odağına alan, sakinlerine ve ziyaretçilerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı; konsepti, kalite anlayışı ve yarattığı değerlerle dikkat çekiyor.