Paşabahçe, Düsseldorf’da Showroom Açtı

 

İşte dünyadan sevindiren bir haber! Dünyanın en büyük cam ev eşyası üreticilerinden olan Paşabahçe, Almanya’nın Düsseldorf şehrindeki yeni showroom ve ofisini faaliyete geçirdi. Showroom’da Paşabahçe’nin geniş ürün gamından çeşitli koleksiyonlar yer alacak.

 Fark yaratan ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Paşabahçe, Almanya’nın Düsseldorf kentinin Schwanenhöfe bölgesine taşınan yeni ofisi içindeki showroom’unu açtı.

Paşabahçe’nin Kuzey Avrupa bölgesinde yerleşik müşterileri için bir üs görevi görecek olan ve yaklaşık 300 m2’lik alana sahip yeni showroomda perakende ve ikram kanallarına yönelik Paşabahçe’nin otomatik ve el imalatı ürünlerinin yanısıra, Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude’un birbirinden özel ürünleri de sergileniyor. Showroom’da sergilenen ürünler arasında premium segment için üretilen proje ürünleri de yer alıyor.

Mekan, Paşabahçe’nin farklı ürün grupları için özelleşen, cam kaplı yüksek duvar sistemi ile yenilikçi ve etkili bir sergileme kurgusuna sahip. Ürün gruplarıyla ilişki kuran soyut görsel yerleştirmeleri büyük ebatlarıyla hem güçlü bir etki yaratıyor hem de sergileme tasarımını samimi bir deneyime dönüştürüyor.

Showroomun Nude markası için ayrılan kısmı ise markanın kimliğine uygun olarak tasarlanmış. Doğal malzemeler ve yalın formların bir araya gelerek ürün sergileme foksiyonunu üstleniyor. Beton efektli yüzeylerin temel oluşturduğu sergileme yapısı markanın “Simple is beautiful” mottosunu yansıtıyor. Modern bir iç mekan mobilyası görevi gören merkezi sergileme birimleri, ferah bir mekan kurgusunun yapı taşlarından biri olarak ortaya çıkıyor.