Riceteria by Rice Artık Tek Tıkla Kapınızda

Canlı renklerin gücünü işlevsellik ve yüksek kaliteyle birleştiren Riceteria, tasarımlarını tüm Türkiye ile buluşturmak için online satışa başladı…

Dekorasyon meraklılarının uğrak noktası Riceteria, her evin enerjisini yükseltmek için online satış kanalını açtı. Melaminden cama, porselenden raffia’ya oldukça geniş ürün bir yelpazesi sunan Riceteria, 750 çeşit ürünü online satış kanalı ile meraklılarına ulaştıracak.

BPA içermeyen, üstün kaliteli malzemeler kullanılarak yüksek standartlarda üretilen özel tasarım ürünleri ile Rice, renklerin sihirli dünyasını evlerinize taşıyacak. İlkbahar ve yazın tüm renklerini içinde barındıran rengarenk koleksiyon ürünleri ile baharın coşkusunu evlerinizde hissedeceksiniz.  Birbirinden eğlenceli, renkli ve kullanışlı Rice tasarımları ev dekorasyonunda modayı yakından takip edenlerin vazgeçilmezi olacak.

Cıvıl cıvıl renkleri ve tasarımlarıyla kalite ve işlevselliği bir arada bulunduran Rice’ın tüm ürünlerine Zorlu Center Riceteria mağazası ve  www.riceteria.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.