Saleenart’tan Özel El Yapımı Seramik Tasarımları

Kıyafetten dekorasyon ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle birçok tasarımcıya ev sahipliği yapan Eclectic Concept Store, her biri özel el boyaması olan zarif ve farklı seramik tasarımlara sahip Saleen Art’ı meraklılarıyla buluşturuyor!

Seramik tasarımların yükselişte olduğu son dönemde zarif ve rafine zevklere hitap eden tasarımlarıyla dikkat çeken Saleen Art ürünlerinin her biri özel olarak elde üretiliyor. Etnik desenlerle post modernizmin bir araya geldiği el boyaması tasarımlar, evinde farklı dekoratif ürünlere yer vermek isteyen tasarım meraklılarının favorisi olacak gibi görünüyor!

Kulpsuz kahve fincanları, sushi setleri, çeşitli boylardaki meze tabakları ve dekoratif olarak kullanabileceğiniz daha birçok tasarımıyla geniş bir ürün gamına sahip olan Saleen Art, Eclectic Concept Storeda tasarım severler ile buluşmak için bekliyor.

Bebek’in yeni gözdelerinden olan mekan, sizleri ev sahipliği yaptığı Saleen Art’ın renkli ve stil sahibi tasarımlarını keşfetmeye davet ediyor! Eğer siz de alışveriş konusunda özel ve farklı tasarımlarla buluşmayı seven, evini alışılmış çizgilerin dışında dekore etmekten hoşlanan tasarım severlendenseniz Saleen Art’ın renkli dünyasıyla tanışmaya davetlisiniz.