Zarif Bir Sevgi İfadesi: Nude

Sevgililer Günü kapıda! Eh malum erkeklere hediye seçmek zor iş. Hele ki bir de zor beğenenlere… Nude birbirinden özel tasarım ürünleriyle sevginizi ifade etmenize aracılık ediyor. Bizden söylemesi…

Camın en ince halinde şampanya

Yalın, elegan ve sofistike kadeh serisi Stem Zero, şarap ve şampanya için on bir farklı kadeh ve bardaktan oluşuyor. Üstün teknolojisi ile camın en ince halini kullanarak şarapseverlerin duyumunu artıran Nude Tasarım Ekibi’nin tasarımı koleksiyon, hafifliği ve inceliği ile fark yaratıyor; tüm dikkatleri hisler üzerine odaklıyor; tasarımı ile dokunma, tatma ve koklama duyularının etkisini ve vurgusunu artırıyor. Nude Stem Zero şampanya kadehi ile Sevgililer Günü’nü kutlayabilirsiniz.

Cam ve ahşap bir arada

Erdem Akan tarafından Nude için tasarlanan Moon ayna, ahşap zemininde takı vb. küçük malzemeler için işlevsel ve sempatik bir taban üzerinde yükseliyor.

Sevgiliniz çok sevecek

Sevgilinize unutulmaz bir hediye sunmak istiyorsanız Erdem Akan tasarımı Blossom takı kutusu tam size göre. Erdem Akan’ın Nude için ahşap ve camın bir kez daha bir araya getirdiği tasarımı, Moon Ayna ile birbirini tamamlayarak şık bir kombin oluşturuyor.

Sevgi hep sizinle

Nude Tasarım Ekibi’nden bulunduğu ortama nefes aldıracak iki farklı boyutuyla Eden koleksiyonundan terrarium’lar sukulentler için çok şık bir seçenek sunuyor.

Zamana meydan okuyan bir hediye

Akıp giden zamanın içinde insana kendi öz varlığını, hayatın değerini olduğu kadar geçiciliğini de hatırlatan Memento Mori koleksiyonu Nude için Ali Bakova tarafından tasarlandı. Sevginizin zamana meydan okuyuşunu Memento Mori anlatabilirsiniz.

Başucu sürahisi – O hep seninle

Erdem Akan tasarımıMr.&Mrs.. başucu sürahisi, minimal ve dramatik tasarımı ile hayranlık uyandıracak bir hediye seçimi olacak.

Egzotik kuşlardan ilham aldı 

Beak karaf, geometrinin ustaca kullanımıyla modern; doğadan ilham almasıyla  ise egzotik olmayı başarıyor Tomas Kral tasarımı Beak, egzotik bir kuşu andıran silueti sayesinde dekoratif yeteneğiyle de dikkat çekici bir aktör olarak masada yer alıyor.

Centilmenler için

Uluslar arası tasarım organizasyonlarında pek çok ödüle layık görülen Mikko Laakkonen tasarımı Nude Malt viski seti koleksiyonu maskülen çizgileriyle elegan bir Sevgililer Günü hediyesi alternatifi oluşturuyor.

Puroseverlere

Puro kullanmaktan hoşlanan erkeklere puro keyfini artıracak tasarım bir puro küllüğü: Fumo.

Viski ve puro tasarımla birleşti

Nude, Shade koleksiyonu maskulen zerafeti yansıtan viski-puro setiyle eşsiz bir Sevgililer Günü hediyesi olmaya aday.

Bitkilerin ömrünü uzatan sevgi dolu bir tasarım

Ürün tasarımı kategorisinde iF Design Award’ta ödül kazanan Sinem Hallı tasarımı Roots, saksının alt kısmındangerektiği kadar suyu üst kısma taşıyarak bitkilerin ömrünü uzatıyor. Renkli transparan cam tabanı sayesinde ışık isteyen bitkiler için de elverişli bir ortam sağlıyor. Roots, çiçekleri sevenler için Sevgililer Günü’nde anlamlı bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.