Avon Eve Duet’e İngiltere’den Ödül

Geçtiğimiz yıl lansmanı yapılan ve Avon’un en çok sevilen parfümlerinden biri haline gelen Avon Eve Duet, parfüm sektörünün ‘Oscar’ları olarak bilinen Parfüm Vakfı Ödülleri’nde ‘Okurların Seçimi’ ödülünü kazandı.

Avon, bu sene 26. sı düzenlenen Parfüm Vakfı Ödülleri’nde Eve Duet parfümü ile sektörün en güçlü isimlerini geride bırakarak ödül aldı. Parfüm sektörünün ‘Oscar’ları olarak bilinen Parfüm Vakfı Ödülleri 2018, piyasadaki en iyi parfümleri ödüllendirirken  ELLE İngiltere’nin Kadınlar için Okurların Seçimi kategorisinin kazananı Avon, parfüm kategorisindeki iddiasını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Londra’da düzenlenen törende ödülü alan Avon İngiltere parfüm marka ekibinden Samantha Peel: “Özellikle ‘Okurların Seçimi Ödülü’ olması bu ödülü bizim için daha da değerli kılıyor. Eve Duet’in kısa sürede böyle kabul görmüş olması bizim için son derece anlamlı; Avon’dan çok sayıda insan bu lansmanda yer aldı ve bu başarıdan büyük bir gurur duyuyoruz. Parfüm sektöründe çalışmalarımıza son hızla devam ederken, birçok güçlü markanın yer aldığı bir kategoride tüketicilerimizin takdirini kazanmış olmamız bizi çok mutlu ediyor,” dedi.

Avon’un geçtiğimiz Eylül ayında büyük bir lansman ile piyasaya sürdüğü Eve Duet parfümü tüm dünyada dakikada bir şişe satıyor*. AVON, karıştırılabilen ikili parfüm Eve Duet’i, kadınlara farklı benliklerini yansıtmak için seçenekler sunma fikrinden yola çıkarak geliştirdi. Eve Duet, ışıltılı ve canlandırıcı çiçeksi meyvemsi kokusuyla Radiant’ı, duyusal ve bağımlılık yaratan odunsu çiçeksi parfüm Sensual ile bir araya getirerek, farklı kombinasyonların kapısını açıyor.

Tanınmış oyuncu Eva Mendes tarafından tanıtılan parfüm, 2017’nin önde gelen parfüm trendi olan parfümlerin karıştırılması ve katmanlandırılmasını tüketicilerle buluşturuyor. Eve Duet, kadınlara parfümlerini premium malzemeler ile katmanlandırma ve karıştırma seçeneğini, yüksek fiyat etiketi olmaksızın sunuyor.