Bella Hadid NARS’ın Yeni Yüzü Oldu!

 

Moda kampanyalarının aranan isimlerinden Bella Hadid, dünyaca ünlü kozmetik markası NARS’ın Sonbahar kampansasının yeni yüzü oldu. Markanın Powermatte 2017 kampanyası için kameraların karşısına geçen genç Hadid,  ultra-şık bir rocker makyajıyla tüm güzelliğini gözler önüne serdi. Yapılan basın açıklamasında fotoğraf çekiminde ‘Rock and Roll’ döneminin isyanı ve kendini ifade etmesinden esinlenildiği vurgulanırken, muhteşem karelerde Bella’nın saçlarını Joan Jett hazırladı.

Birbirinden etkileyici fotoğrafların arkasındaki özel isim ise NARS’ın kurucusu ve yaratıcı yönetmeni François Nars’dı. Yaptığı açıklamada “Model ürünü hayata geçirir ve ona bir kimlik kazandırır, bu nedenle doğru model ile bir ürünün eşleştirilmesi çok önemlidir. Ben Bella’yı seviyorum. Powermatte gibi cesur bir üründe çok iyi uyumu olduğunu düşündüğüm çok güçlü bir görünüme sahip” diyen NARS kampanyada Hadid’in yanı sıra Justin Gossman’ı da fotoğrafladı.

Yirmi ayrı mat tona sahip Powermatte Dudak Parlatıcı, sıvılaştırılmış pigment yapısı, renk doygunluğu ve çekim gücü ile dikkat çekiyor.

Bella ise kampanyaya ilişkin olarak yaptığı açıklamada “François Nars’ın öylesine güzel bir enerjisi var ki! O kadar çok ikonik fotoğraf çekti ki onun için çalışmak benim için bir rüyanın gerçekleşmesi gibi oldu. François’nın ikonik kimliği ve makyaj ve fotoğrafta yarattığı yaratıcılık seviyesi nedeniyle muhteşem bir çekim olacağını biliyordum. Bu inanılmaz!” dedi.