Doğal Roll-On Deodorant ile Cilt Floranız Koruma Altında

 

Güzelleşmenin doğal yolları hepimizin önceliği. Öyle ki bakımlı olmak kadar sağlıklı olmak da önemli. Bu nedenle de doğal ürünlere yöneliyoruz yavaş yavaş. İçinde doğal mineral tuz, skualen, bitkisel gliserin ve su olan INCIA Doğal Roll-On Deodorant da bu tip bir güzellik ürünü. Koltuk altındaki gözenekleri kapatmıyor, terlemeye engel olmuyor; sadece bakterilerin neden olduğu kötü kokunun önüne geçiyor.

Sağlıklı minerallerle donatılmış deodorant, potasyum alum tuzu içeriyor. Mineral bir tuz olan potasyum alum, koltuk altındaki gözenekleri kapatmadan kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getiriyor. Deodorantın içinde yer alan ve zeytinyağından elde edilen skualen ise antioksidan özelliği sayesinde insan vücudunun hassas bölgelerinden biri olan koltuk altının yıpranmasını engelliyor. Flora dostu deodorant, ciltte yer alan yararlı bakterileri koruyor.

Su Oranı Yüksek

Cildin nem tutma yeteneğini artırarak yıpranmaya karşı koruma sağlaması için bitkisel gliserin ile desteklenen deodorant, yüksek miktarda su içeriyor. Bu nedenle yapışkanlık hissini ortadan kaldırıyor. Koltuk altında beyaz kalıntı bırakmıyor.

Sentetik madde yok

İçinde, ter gözeneklerini tıkamaya neden olan alüminyum zirkonyum, alüminyum klorohidrat, paraben, alkol ve sentetik kokuların yer almadığı ürün, terlemeyi önleyici bir madde içermediği için de giysiler üzerinde herhangi bir birikme yapmıyor ve sarı lekeler oluşturmuyor.