Gülen Ciltler Festivali Başlıyor!

Cildine özen gösterenlerin merakla beklediği Sephora Gülen Ciltler Festivali, Nisan ayında güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. Bir gelenek haline dönüşen Gülen Ciltler Festivali tüketicileri cilt bakımı konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

4 – 22 Nisan tarihleri arasında Sephora mağazalarında gerçekleşecek ‘Gülen Ciltler Festivali’, cildini şımartmak isteyen ve bakımına düşkün kadınları bir araya getiriyor. Heyecanla takip edilen festival süresince ücretsiz cilt analizi ve cilt bakımı yaptırılırken, kadınlar aynı zamanda cilt bakımı konusunda püf noktaları öğreniyor.

Gülen Ciltler Festivali kapsamında etlinlik gününe ve etkinliğin gerçekleştiği mağazaya özel indirimler meraklılarını bekliyor. Sephora Black Card müşterileri 2 ve üzeri cilt bakım ürünü alışverişlerinde 20% indirim kazanırken, Sephora White Card müşterilerine ve yeni kart açtıran müşterilere 2 ve üzeri cilt bakım ürünü alışverişlerinde 15% indirim uygulanıyor (*).

Bu ayrıcalıklı cilt bakım festivaline katılarak servisten yararlanmak için Sephora mağazalarından randevu almayı sakın unutmayın!