Jul Ve Mad’den Secrets Du Paradis Rouge

Julien ve Madalina’nın romantik ve sofistike aşkının gücünü parfüm sanatına aktaran niş parfüm markası  “Jul et Mad”, çağdaş aşkın gerçek kahramanı ve marka kurucuları Madalina Stoïca-Blanchard ve Julien Blanchard’ın katıldığı özel bir davetle Secrets du Paradis Rouge (Kızıl Cennetin Gizemi) isimli en yeni parfümünü Harvey Nichols Kanyon mağazasında tanıttı.

Jul et Mad’in en yeni kokusu Secrets du Paradis Rouge duyuları harekete geçiren yoğun portakal aroması ve musk ile zengin bir koku deneyimi yaşatıyor. Julien ve Madalina’nın Paris’te bir cafede beklenmedik karşılaşması ile başlayan romantik ve sofistike aşk hikayesinden doğan niş parfüm markası Jul et Mad, Fransızlara özgü parfüm yaratma becerisini sanatsal bir anlayış ve saf lüks ile birleştiriyor. Koleksiyonun her kokusunda, iki aşığın, iki kültürün, iki tutkunun, iki ruhun karşılaşmaları sırasında ortaya çıkan duyguları, aşkı, gizli buluşmaları sıra dışılığa taşıyan anları anlatıyor.

Julien ve Madalina’nın Kızıl cennet Marakeş’in büyülü platformunda geçirdikleri balayının mutluluk ve sükunet anları, portakal çiçeği ve Şam gülünün hipnotize edici notalarının yükseldiği en yeni koku Secrets du Paradis Rouge (Kızıl Cennetin Sırları) ile ölümsüzleşiyor.

Eşine az rastlanan bir zarafeti temsil eden Secrets du Paradis Rouge, tatlı portakal, amber, musk ve çiçeklerin karşı koyulmaz notaları ile baştan çıkartıcı ve kışkırtıcı… Duyuları uyandıran yoğun portakal aroması ile teni sımsıkı saran, musk ile yatıştırıp yumuşatan baş döndürücü güzellikteki bu koku, her şeyin kendi akışında olduğu bir konfor hissi uyandırıyor. Portakal çiçeği, odunsu paçuli ve vanilyayı tatlılaştırırken, parfümün portakal ve amberle ışık saçan dansı ve hepsinin birlikteliği  zengin bir koku deneyimi yaşatıyor.