Kusursuz Kış Görünümü…

Kış mevsimi kapımızı çaldı. Yaklaşan soğuklar bizi grilere büründürmeden, stilimize biraz sıcaklık katmanın tam sırası! Her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj ürünleriyle kadınların hayallerine dokunan Farmasi, kışın çekici bir görünüş isteyen makyaj tutkunlarına pek çok öneri sunuyor!

Intense Color Ruj, özenle seçilmiş trend tonlarını ve mükemmel dudak bakımını bir arada sunuyor. Gündüzden geceye rahatlıkla kullanabileceğiniz Intense Color Ruj, birbirinden farklı renk seçenekleriyle kadınların ilgi odağı oluyor. Yoğun renk veren ve kolay sürülen ipeksi bir yapıya sahip olan Intense Color Ruj, son derece çekici dudaklar ile kış boyunca hoş bir görünümün kapısını aralıyor.

Daha dolgun ve daha çarpıcı kirpikler ile gözler mükemmel görünüme kavuşuyor. Kirpiklerde vurucu bir etki yaratan Star Look Maskara, özel çam şeklindeki fırça tasarımı ile kirpiklerinize tek dokunuşta daha fazla maskara uygulama imkanı sağlıyor. Star Look Maskara ile kirpiklerinize dipten uca ekstra dolgunluk ve hacim vererek, hayal ettiğiniz kusursuz kirpikleri yaratabilir, ürün içeriğindeki Keratin, Vitamin E ve Provitamin B5 içeriğiyle ile kirpiklerinize bakım yapabilirsiniz.

Yenilenen Stay Matte Fondöten, kışın çekici bir görünümün kapısını aralıyor. Teninde ipeksi matlık hissetmek isteyenlerin tercih edeceği Stay Matte Fondöten, suyla temas etse de akma ve bulaşma yapmıyor, gün boyu kalıcılık sunuyor. Multimineral kompleks etkisiyle parlaklık kontrolü ve yüksek kapatıcılıkla mat bir görünüm sağlayan Stay Matte Fondöten, parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirildi. Stay Matte Fondöten, aynı zamanda cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sunuyor.

Terracotta Pudra ile bu kış cildinizde profesyonel makyaj görünümü elde etmeye hazır mısınız? Mükemmel kalıcılık sağlayan formülü ile makyajınızı sabitleyen Terracotta Işıltılı Pudra, kadifemsi ve göz alıcı bir bitiş sağlıyor. Çok amaçlı pudrayı dilerseniz tüm yüzünüze pudra olarak, dilerseniz allık olarak kullanabilirsiniz.