Muhteşem Pırlanta Koleksiyonu Myra Gold’da

 

Hangimiz hayır diyebiliriz ki pırlantalara? En eski çağlardan günümüze insanların dikkatini çeken değerli maden ve taşlar zaman içinde farklı kullanımlara yönelik olarak tasarlandılar. Kimi doğada kendiliğinden işlenerek gün yüzüne çıktı, çeşitli aşamalardan geçerek kristalleşti ve kıymetli elmaslara dönüştü. İncelikle işlenen elmaslar ise uzman ellerde pırlantaya dönüşerek pek çok takı ve aksesuara hayat verdi.

Kiminde kibar bir yüzük oldu, kiminde küpe, kolye, bileklik ya da broş. En güzel, en önemli anlara şahitlik etti tek taş görünümüyle. Konu evlilik teklifiyse sembol haline geldi pırlanta. Ve usta ellerde yepyeni mücevherlere dönüştü…

Myra Gold Pırlanta Tasarımları

Myra Gold yılların tecrübesi ile işlediği olağan üstü pırlanta taşlarını essiz bir altın buluşması ile sizlere sunarken koleksiyonunda birbirinden farklı pek çok aksesuar çeşidine yer açıyor.  Dileyenin tekli olarak alabileceği Myra Gold ürünleri dilendiğinde farklı set seçeneklerine de olanak sunuyor. Fabrikadan satış avantajıyla tüketicisine ulaşan firma, böylelikle ürün ya da ürünlere daha uygun fiyat aralığında sahip olmanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra üyelik ile birlikte farklı indirim seçenekleri, kuponlar, kampanya ve indirimlerden anında haberdar olma imkânı da sunuyor.

Myra Gold Ayrıcalığı

Myra Gold’un satış sitesinde yer alan kolye, küpe, bileklik ve söz yüzüğü tasarımlarında farklı birçok tasarıma rastlamak mümkün. Üstelik Myra Gold adresinden satın alacağınız tüm ürünler ücretsiz ve sigortalı şekliyle kargo ile kapınıza kadar teslim ediliyor. Firmanın sertifikalı pırlanta ürünlerinde satın aldıktan sonra 15 gün içinde değişim ve iade hakkı saklı dururken, satın aldığınız ürün ya da ürünlerde üç yıl boyunca bakım ve tamir desteği de sunuluyor. Sitede yer alan pırlanta tasarımlı ürünleri görmek, beğendiğiniz ürün ya da ürünleri kendiniz ya da sevdikleriniz için anında satın almak için https://www.myragold.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitede yer alan iletişim numaraları ile irtibatta geçerek de sipariş oluşturmanız mümkün.