Sensibio H2O; Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un Cilt Bakımı Resmi Sponsoru

Moda dünyasının ve tasarımcıların yanında olan Bioderma, dünyaca ünlü Sensibio H2O misel su ile 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un Sonbahar/Kış 2018 sezonunda moda etkinliklerinin ana sponsorları arasında yerini aldı.

Bütün dünyada milyonlarca kadının, make-up artistlerin, hatta ünlü modellerin ve Hollywood yıldızlarının dâhil favori cilt temizleyicilerinden olan dünyanın ilk misel suyu Bioderma Sensibio H2O, moda dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği ve moda takipçilerinin heyecanla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un resmi cilt bakım sponsoru oldu.

 

Su kadar saf Bioderma Sensibio H2O…

Paraben, alkol, sabun, parfüm ve alerjen içermeyen Sensibio H2O içerisindeki aktif yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, şişkinliğini gideriyor ve anında ferahlama sağlıyor. Eşsiz misel teknoloji ile geliştirilen dünyanın ilk misel suyu Sensibio H2O cilt ile aynı pH seviyesine sahip olup aynı zamanda mükemmel tolerans sağlıyor. En hassas ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygun.