Soğuk Kış Günlerine Doğal Kalkan

Doğayı ve sağlığınızı korumaya kararlı Incia dünyasında yer alan dudak besleyiciler ve vücut bakım yağları, doğanın yenileyici gücünü cömertçe sunarak, hem dudakların hem de cildin tazelenmesine yardımcı oluyor.

Dudaklarınız Koruma Altında

Soğuk havalarda yüzümüz ve ellerimiz kadar dudaklarımızı da korumamız gerekiyor. INCIA dünyasında yer alan ve beş farklı içeriğe sahip olan doğal dudak besleyiciler, soğuktan kurumuş ve çatlamış dudakları doğal yollarla nemlendiriyor. Bergamotlu & Limonlu, Hindistan Cevizli, Tarçınlı, Naneli ve Portakallı besleyiciler, birbirinden değerli yüzde 100 doğal yağlar ve arıların ürettiği balmumundan hazırlanıyor. Bu sayede dudak kremleri yutulsa bile sağlığa zarar vermiyor.

Cildinize İyilik Yapın

Ejderha Ağacı reçinesinin özel etkileri ile cildi besleyen ve çatlak oluşumuna karşı koruma sağlayan INCIA bakım yağı, cildin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanmasına fırsat sunuyor. Uygulandıktan sonra hızla emilen ve gün boyu nemlendirme özelliğine sahip saf shea ve argan yağları, kuruyan bölgeleri nemlendirerek cildin gerilmesini engelliyor. Hindistan cevizi, hint ve kayısı yağları E vitamini içerikleri ile cilt hücrelerini koruyor. Doğal arı balmumu sayesinde ise cilt, her zaman nemli ve yumuşacık kalıyor. INCIA bakım yağını, hızlı kilo alınıp verildiğinde ve ergenlik döneminde oluşan çatlak oluşumlarını engellemek isteyenler de kullanabilir.

Yüzde 100 Doğal ve Katkısız

INCIA dünyasında yer alan tüm ürünler, BioArge Laboratuvarları’nda test edilerek, doğallığı onaylanan birbirinden değerli yağlar, bitki özleri ve çeşitli hammaddelerden hazırlanıyor. Yüzde 100 doğal, katkısız ve flora dostu olan bu ürünler, ciltte yer alan yararlı bakterilere zarar vermiyor ve cildin doğal dengesini koruyarak çevresel şartların sebep olabileceği olumsuzluklara karşı koruma sağlıyor.