Ayşegül Hotiç ve Ebru Uygun’dan Çok Özel Bir Koleksiyon

 

SADECE Tasarım’ın kurucusu Ayşegül Hotiç ve TÜVANA Eğitim Vakfı kurucusu Ebru Uygun yeteneklerini, Edwards Kalamış Marina’da satışa sunulan eşsiz bir koleksiyon için birleştirdiler.

Ebru sanatının eşsiz özellikleri ile mayo kumaşı ve deri bileşimi tasarımları buluşturan, 2017 Yaz Sezonu için özel olarak hazırlanan sınırlı sayıdaki koleksiyonun tanıtımı için Edwards Kalamış Marina mağazasında bir etkinlik düzenlendi.

Ayşegül Hotiç ve Ebru Uygun ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, Ebru Uygun’un “ebru” sanatından birkaç örneği de davetliler için özel olarak icra etmesi ile son derece renkli karelere sahne oldu.

EŞSİZ ÇANTALAR

Uzun süredir ebru sanatı ile ilgili çalışmalara imza atan Ebru Uygun’un her biri birbirinden benzersiz desenleri, Endüstri Tasarımcısı Ayşegül Hotiç’in mayo kumaşı ve deri bileşimi tasarımlarında buluşarak, eşsiz birer çantaya dönüştüler.

Ebru sanatı, yaratılan her desenin tekrarının olmaması ile görsel açıdan birer şölen yaratılırken, renklerin sunduğu sürprizli uyumla koleksiyonda yer alan her parça eşsiz ve kişiye özel.

SINIRLI SAYIDA ÖZEL TASARIM

2017 Yaz Sezonu için 4 farklı ebatta tasarlanan çantalar, plajda, teknede ve sıcak yaz gecelerinde şıklığınızı tamamlarken, zamansız duruşu ile de yıllar boyu gardırobunuzun vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alacak.