Dilek Hanif for Koton, “Tasarım Tomtom Sokakta”etkinliğinde…

20-23 Ekim tarihlerinde düzenlenecek “Tasarım Tomtom Sokakta” etkinliğinde Koton, Dilek Hanif for Koton yeni sezon koleksiyonunun yanısıra yeni sezonun en yeni parfüm koleksiyonu ve birbirinden şık bijuteri çeşitleriyle yer almaya hazırlanıyor.

Dilek Hanif for Koton’un yeni sezon koleksiyonu, 32 parçadan oluşan genç, romantik ve elegan tasarımları, farklı kumaş seçimleri ve göz alıcı renkleriyle “Tasarım Tomtom Sokakta” etkinliğinde tasarım severlerin karşısına çıkıyor. İhtişamın ve ışıltının kokusunu barındıran Koton parfümleri ve birbirinden özel aksesuarları da Dilek Hanif for Koton koleksiyonlarının tamamlayıcısı olacak.

Detaylarla zenginleşen tasarımlar

Dilek Hanif for Koton 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu içinde yer alan tasarımlar, bu sezon kullanılan detaylar ile zenginleşiyor. Piliseler, pili-soleyler, drapeler, volan detaylar tasarımlara ayrı bir hava katarken kullanılan ters dikişler ve farklı dokular da geçen sezon olduğu gibi bu sezon da dikkat çekiyor. Ayrıca 3D efektli çiçek aplikeli kumaşlar da sezonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. Yüzücü kesim modellerin ve omuzları açıkta bırakan formların iddialı bir görünüme imza attığı koleksiyonda, volanlı ve pilili etekler de detaylarla zenginleştirilmiş tasarımların romantik bir forma bürünmesini sağlıyor.

Stilinizi tamamlayan son dokunuş Koton Beauty’den geliyor

Stilin ve şıklığın baştan aşağı tüm detaylar ile tamamlandığını bilen Koton, birbirinden iddialı parfümler ile sezondaki iddiasını koruyor. Frezya, yasemin ve beyaz zambağın masumluğunu misk, paçuli ve amberin kadınsılığı ile birleştiren sonbaharın en trend kokuları arasında yer alan Freesia serisi, baştan çıkarıcı kokusuyla sizi etkisi altına alıyor. Yasemin ve manolyanın zarafetini tarçın, vanilya ve zencefilin oryantal aroması ile birleşen Jasmine serisi, sofistike koku arayışına son veriyor. Bu sezonun en özel kokusu olarak ön plana çıkan Jasmine, çiçeksi ve odunsu kokusuyla kadınların ruhuna dokunuyor. Gül, İtalyan bergamotu ve frenk üzümünün sıra dışı uyumunu yasemin, menekşe ve irisin çiçeksiliği ile birleştiren Rose serisi ise modern romantik kadınların tercihi olmaya aday.