Emporio Armani 2017 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu

 

Kendi doğasına uygun bir kontrast oyununu anlattığı, tek biçimliliği hatırlatan 2017 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonunda, özen ve stilin en rafine halini bir arada sunam Emporio Armani bu yazı rahat ve şık geçirmek isteyenler için bire bir! Hafiflik algısının hakimiyetindeki markanın tasarımları, birbirine zıt konseptlerin ve renklerin hikayesini ustaca yorumluyor. Doğanın yalın kontrastlarını koleksiyonun her bir parçasına entegre eden marka, kumaş seçimleriyle de  beklentinin üzerine çıkıyor.

Rahatlığından Vazgeçmeyenlere

Emporio Armani stilinin belirgin özellikleri arasında yer alan vücudu özgür bırakan, dökümlü tasarımlar koleksiyonda geniş bir yer kaplıyor. Tasarımlardaki göze çarpan akıcılık şehir koleksiyonunun bir özelliği haline geliyor.

Dökümlü ve bol pantolonlar, bluzlar, uzun ve tiril tiril elbiseler sofistike görünümü desteklerken Emporio Armani kadınının vazgeçilmezi olan seyahat rahatlığını da beraberinde getiriyor.

Baskılar Ön Planda

Koleksiyon, göze çarpan ve uzak kültürlerin atmosferlerini ve estetiklerini yakalayan bir baskı ve desen kümesiyle kişilik kazanıyor: Şık yelpazeler ve hortumuyla karşısındakini selamlayan ve Hindistan’ı çağrıştıran fil motifleri; pantolonlar, ceketler ve elbiselerde görülebiliyor. Aynı baskılar, plise kumaşı üzerindeki 3 boyutlu efektlerde, dikişler, tığlar ve süsler üzerindeki jakarlarla dolu aksesuarlar üzerinde de karşımıza çıkıyor.