Gigi Hadid for Vogue

Vogue Eyewear bu sezon Gigi Hadid güneş gözlüğü özel koleksiyonu ile her kadının kendi hikayesini yansıtabileceği modeller sunuyor. Hadid’in özel kapsül koleksiyonu bohem metal ve asetat retro modellerle feminen bir görünüm yaratıyor. Gigi Hadid for Vogue koleksiyonu; içindeki ışığı yansıtmak, kendi stilini ve kişiliğini ortaya çıkarmak isteyen herkesi Atasun Optik noktalarında bekliyor.

Gigi Hadid’ in Vogue Eyewear için tasarladığı koleksiyonlar bu sezonda da capcanlı modellerle öne çıkmaya devam ediyor.  Gigi Hadid koleksiyonunun bir kısmı serin ve göz kamaştırıcı dokunuşuyla sahil ortamı ve yaz atmosferine götürürken bir kısmı da 90’lı yıllara özgü eklektik tarzın cazibesini yansıtıyor.

Gigi’nin özel kapsül koleksiyonundaki bohem metal ve asetat retro modeller feminen bir görünüm yaratırken, küçük kedi gözü asetat güneş gözlüğü modeli, retro-yenilikçi görünümlü bir kişilik yaratmak için 50’lerin zarif dünyasından ilham alıyor. Bohem-yuvarlak modeller ise rocker bir stil yaratırken eğlenceli tarzınızı yüksek sesle duyurmaya yardımcı oluyor. 90’lı yıllardan esinlenen çekik modeller, doku ve renklerinin tamamlayıcılığı sayesinde yüksek etki bırakan bir karakter sergiliyor. Sezonun en trendlerinden süper ince altın çerçeveler, modern düz camlarla buluşarak geometrik tarzın minimal hatlı camlarının neşeli cazibesini vurguluyor. Her görünüme yenilikçi bir hava katan ince metal çerçeveli modeller, oval şekliyle yüz hatlarını açığa çıkaran cool, şehirli, şık bir hava katıyor. Asetat, göz alıcı şekilleri, parlak ve renkli modelleri ise kendini göstermekten korkmayan kışkırtıcı ruhlardan esinleniyor.

Gigi Hadid for Vogue koleksiyonu kendini hissettiği gibi ifade eden, kişiliğinin her yönünü açığa çıkarmak isteyen kadınlardan ilham alıyor.