Koton’dan Fahriye Evcenİmzalı Jean Koleksiyonu

 

Koton marka yüzü Fahriye Evcen ile iş birliğini yeni bir boyuta taşıyarak, Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonunu hayata geçirdi. Fahriye Evcen’in moda dünyasına adım attığı 51 parçadan oluşan koleksiyon “Şimdi Beyaz Jean Moda” sloganıyla moda severlere tanıtıldı.

Kendine has stili ve seçimleriyle milyonlarca insanı etkileyen Evcen, Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonu ile moda dünyasına adım attı. Fahriye Evcen’in kendi stilinden izler taşıyan 51 farklı parçalık koleksiyonda, beyaz rengin hakim olduğu, melek kanatları, püsküller, dikişsiz paçalar, farklı kumaşların bileşimiyle elde edilen kontrast parçalarla süslenen tasarımlar dikkat çekiyor.

Evcen: ‘Koleksiyon tasarlamak heyecan verici bir deneyimdi’

İlk kez tasarımcı kimliği ile moda dünyasına adım atan ve Koton için yepyeni bir koleksiyona hayat veren Fahriye Evcen, “Moda ve tasarım daima özel ilgi alanım oldu. Koton ile reklam çekimleriyle başlayan iş birliğimiz Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonuna birlikte hayat verme noktasına geldi. Daha önce birlikte çok başarılı üç reklam kampanyasına imza atmıştık. Hem bu koleksiyonun yaratılması sürecinde hem de reklamında rol alarak yeniden Koton ile bir arada olduğum için mutluyum. Benim için çok farklı, heyecan verici bir deneyimdi.  Değerli bir iş ortaya çıkardığımıza inanıyorum. Umuyorum ki moda severler de koleksiyonu çok beğenecek” dedi.