Muleta Kırmızısı Kalpleri Kızdırıyor!

Endülüs topraklarında doğan cesur ve güzel kadının markası SAGAZA, ilkbahar-yaz sezonunda tutku, aşk ve biraz da tehlike ile ateşin, savaşın, kanın rengi, matadorların mutela renklerinden ilham alarak koleksiyonunda kırmızıyı kullanıyor.

SAGAZA Kreatif Direktörü Zelia Kaçar Süslüer “paradoksal konular beni hep cezbediyor, romantik iken içinde bir seksi baştan çıkarıcı detay olsun, asi iken, masumiyeti dahil edebilelim, uçlarda olabilmeyi seviyorum. Kırmızıda da bir taraftan aşkın rengi olduğunu, diğer taraftan da boğaları kışkırtan gücünü düşünerek, İspanya’dan ilham aldığın koleksiyonda mutlaka var olmasını gerektiğini düşündüm.” diyor.

SAGAZA boho-chic rüzgarların estiği Haute Couture tasarımlarında lüksü her noktada hissettirirken, farklı formlardaki çizgileriyle özel günlerinizde rüyalarınıza ortak oluyor.

İlkbahar-Yaz 2018 trendinin nabzını tutan kırmızı, muleta ve boğa güreşini de sembolize ederken, SAGAZA elbiseleri derin ve kıvrımlı detaylarıyla İspanya kültürüne de atıfta bulunuyor.

Couture’a kırmızı kod…

SAGAZA’nın İlkbahar-Yaz 2018 sezonunda kumaşlarındaki özenli işçilik ve kaliteli dantel işlemeleri; tüyler, püsküller, dekolteler, parlak taşlar ve ceket elbiseler kırmızıyla bütünleşerek fiziğine güvenen kadınlara zarafet ve şıklığı bir arada sunuyor.

Kişiye özel dikim ve el işçiliği hizmetiyle SAGAZA, Nişantaşı’ndaki showroomunda en özel anlarınızı renklendirmek için sizi bekliyor.