Nike Pants Studio İle Her Antrenmana Özel 9 Tayt ve Pantolon Tasarlandı

Sporculara daha fazla seçenek sunmak ve antrenmanları belirli faaliyetler için özel olarak üretilmiş kıyafetlerle desteklemek amacıyla çalışan Nike, “Nike Pants Studio” konseptini yarattı. Nike Pants Studio kapsamında baştan tasarlanan veya güncellenen dokuz antrenman taytı ve pantolon bulunuyor.

Nike Kadın Training Tasarım Direktörü Jamie Lee “Pek çok kadının farklı antrenmanlar yaptığını, taytlarında veya pantolonlarında fonksiyonel açıdan ihtiyaç duyduğu özel bir şeyler olduğunu ve bu özelliklerin her faaliyette aynı olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden artık başta stüdyo antrenmanları olmak üzere hem stüdyo antrenmanlarına hem de geleneksel antrenmanlara yönelik özel tarzlarımız bulunuyor.” sözleriyle Nike Pants Studio konseptini açıkladı. Konseptte speed tayt, epic lux tayt, swift pantolon, power tayt, pro tayt, fly tayt, bliss pantolon, sculpt tayt ve flow pantolon modelleri bulunuyor.

 

 

 

 

 

Son derece yumuşak olan jarse doku, Nike Flow pantolonda müthiş bir rahatlık sağlıyor. Drape ve bol silüet dansçı duruşu ve yarım ay duruşu gibi esneme hareketlerini kolaylaştırırken, tam oturan paça kısmı ağaç duruşu gibi pozisyonlarda paçaların yukarı kalkmasını sağlayarak geçişler sırasında paçaların ayaklarınıza dolanmasını engelliyor