Raisa&Vanessa’dan Yeni Yıl Koleksiyonu

Son yılların en başarılı ve etkili moda iş birliğinde bu kez başrolde “Yeni Yıl’’ var. 55 parçalık RV for Trendyol kış koleksiyonu moda severlere bol ışıltılı bir feminenlik vaad ediyor.  Simetrik kalıplar üzerinde uygulanmış kumaş oyunlarıyla flörtöz tavrını ortaya koyan Midnight Dream, parlak bir kışın habercisi. Kadın vücudunu iyi gösteren uzun kollu mini dar elbiseler ve sıradışı formlarda kullanılan volanlar farklı bir kış stili sunuyor.

Kendinden simli kumaşlar, kadife şeritler, örgüden yapılmış deri şeritler ve R&V imzası haline gelen püsküller koleksiyonun karakterini oluştururken, İspanyol paçalar ve alt üst cut out takımlar klasiklere saygı duruşunda bulunuyor. Artık Raisa&Vanessa’nın imzası haline gelen eklektik ve maksimalist stil, hazır giyimin tahtında da kendi yerini sağlamlaştırıyor. Lüks Hazır Giyim felsefesiyle üretilen tasarımlarda, tasarımcıların incelikli detaylarına rastlamak mümkün.

15 Kasım tarihinde Trendyol.com’da satışa sunulacak koleksiyonda ışıltılı, parlak, siyah ve koyu renkler göze çarpıyor. Raisa&Vanessa’nın yenilikçi tasarım bakış açısıyla şekillenen koleksiyonda dar ve tek omuz elbiseler, volan ve deri ile ustaca kombinlenmiş. Gündüzden geceye, birçok özel günde giyilebilecek parçalardan oluşan koleksiyonda modern ve çarpıcı stil bir arada kullanılmış.

Türkiye’nin moda e-ticarette lider markası Trendyol iş birliğiyle sunulan beşinci koleksiyon olma özelliği taşıyan Midnight Dream, ışıltıyı seven gizemli kadınların haritası olacak koleksiyon, moda severlerin beğenisine sunuluyor. Koleksiyon 15 Kasım 2017 tarihinde 129 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.