Stilini Tamamla…

 

Aksesuarsız olmaz değil mi Bigoody Kadınları?.. Şık bir çanta ya da zarif bir fular sıradan bir giysiyi bambaşka bir hale dönüştürebilir. 140 yılı aşkın süre boyunca madenciler, kovboylar, punk rockçılar ve müzisyenlerle özdeşleşen ikonik marka Levi’s®, bu sezon işçiliğe vurgu yapıyor ve erkeklerle kadınlar için zamansız çanta stilleri ve ayakkabı çeşitleri sunuyor. Koleksiyonda yer alan kemer, şapka, şal gibi aksesuarlar bu sezonki trendy tarzınızı tamamlayacak.

Bu sezonun kadın çantalarında, yeni tasarımlar dikkat çekiyor. Markanın özgün tarzını yansıtan çantalar size her an hazır olduğunuzu hissettirecek.

Levi’s, bu sezon yenilenen stilleri ve malzemeleriyle hem kadınlara hem de erkeklere her zaman eşlik edecek ayakkabılara da odaklanıyor. Markanın geçmişinden ilham alarak tasarladığı ayakkabılar birinci sınıf malzemelerle güncellendi.

Kış aksesuarları rahatlığı ve günlük şıklığa vurgu yapıyor. Bu sezon kadınlarda lureks örmeleri kıyafetinizin mükemmel tamamlayıcıları olacak. Gümüş metalik kemerler ve lureks örme kasketlerle hava koşulları ne olursa olsun konforlu ve şık kalacaksınız.