THE KORS EDIT

Michael Kors 384 Bleecker Caddesi’nde yer alan mağazasını ilk kez yapılan THE KORS EDIT adlı pop-up mağazaya dönüştürdü. Michael Kors’daki doğallığın, yaratıcılığın ve yeniliğin ruhunu yansıtacak mağaza,   “School of Sport” konsepti ile geçtiğimiz günlerde açıldı. Bu mağaza, her ay değiştirilerek müşterilerine Michael Kors tarafından seçilmiş yaratıcı temaları koleksiyon parçalarıyla birlikte sunacak. THE KORS EDIT her ay yeni ve güncel ürünlerin içerik ve hikayesini de içeren butik tarzı bir alışveriş ortamı sağlamayı hedefliyor.

Michael “Biz sadık müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için her zaman yeni fikirler düşünüyoruz, şu anda bu amacımıza yönelik en iyi yöntem THE KORS EDIT” diyor ve ekliyor “Bleecker Caddesi’ndeki mağaza daha çok en yeni fikirlerin, konseptlerin ve kişiselleştirilen hizmetin gerçekleşmesi için bir laboratuar. Ben özellikle şehir içinde, bu tür yenilikçi bir alışveriş alanı istedim ve Bleecker Caddesi her zaman kültürel olarak zengin bir nokta olmuştur.”

14 Eylül’de, ilkbahar 2017 Michael Kors Collection defilesinin olduğu gün, THE KORS EDIT mağazası podyumdan hemen sonra bahar ürünleri ile donatılacak ve defileden birkaç saat sonra satın almaya hazır hale getirilecek. THE KORS EDIT, Ekim ayında markanın ilk sokak modası olan “The Walk” kampanyasındaki ürünleri vurgulamaya yönelecek. Sergi, bireyselliği vurgulayacak ve kampanyadaki Brooklyn koleksiyonunun çantaları ve giyime-hazır ürünlerin çeşitli bir biçimde sunacak.