TOMMYXGIGI

 

 

Tommy Hilfiger, 2016 Sonbahar sezonu için süper model Gigi Hadid ile TommyXGigi isimli ortak bir koleksiyon hazırladı. İlk kez tommy.com’da moda severlerle buluşan koleksiyon, 10 Eylül’den itibaren de dünya çapındaki Tommy Hilfiger mağazalarında satışa sunulacak.

Bu özel kapsül koleksiyonda, kadın spor giyimi ve ayakkabıların yanı sıra saat ve gözlük gibi aksesuarlarla birlikte THE GIRL parfüm de yer alıyor. Tasarımlarda Hilfiger’ın imzası olan “klasik Amerikan cool” tarzı, Hadid’in modern stillere getirdiği özgün yorumlarla birleşti. Sportif şık siluetler; feminen şifonlar, sıcak kalın örgü kazaklar ve zarif deri parçalarla modernize edilip; genç ve havalı görünümler, eğlenceli ve romantik tasarımlar ortaya çıktı.

TommyXGigi koleksiyonunun dünya prömiyeri, 9 Eylül’de New York Fashion Week sırasındaki defileyle gerçekleştirilecek ve halka açık olarak tommy.com’dan canlı yayınlanacak. Bu yenilikçi girişim, Hilfiger’ın modayı demokratikleştirme yaklaşımını ileriye taşırken, tasarımlar podyuma çıktıkları an satın alınabilecek.

Tommy Hilfiger, 2015 Aralık ayında Gigi Hadid’in küresel marka elçisi olduğunu duyurmuştu. Bu işbirliği, Tommy Hilfiger’ın şık klasikleri, eğlenceli ve farklı bir moda anlayışıyla buluşturmasına da ön ayak oldu.