Ağustos Burç Yorumları…

 

Merhaba sevgili Bigoody Kadınları… Ağustos ayı burç yorumlarıyla karşınızdayım. Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak. Ailemizle ilgili konuların daha fazla gündemde olacağı onlarla daha fazla vakit geçirmek isteyeceğimiz anne ve annelik duygularımızın çok ön planda olacağı bir dönemde olacağız.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Ay Tutulmasının bitirme ve tamamlama enerjisini sosyal ortamlarda ve gruplarda var olan projeleri tamamlamak için kullanabiliriz.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlıyacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek bu dönemde Merkür’ün temsil ettiği iletişim , eğitim, yolculuklar ve ticaret alanlarında çok dikkatli hareket ederek retronun getirmiş olduğu kısıtlama , daraltma ve engellenme enerjisine yenilmeden atlatabiliriz.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek . Çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur. Aslan Burcu özgüvenli, dışa dönük sosyal ve yaşam enerjisi yüksek bir burçtur, Burcun pozitif özelliklerini yeni işlere başlarken kullanmak ve ego,kibir ve  gurur gibi negatif özelliklerini dengeleyerek kullanırsak önümüzdeki 6 aylık tutulma sürecinde çok faydasını görürüz. Ay boyunca devam edecek olan Jüpiter ve Pluto arasında gergin açı zenginlik ve para ile ilgili konularda hırs yapabileceğimizi fakat bu gergin açı yüzünden zarar görme eğilimi içinde olmamızın çok mümkün olduğunu görüyoruz. Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu açı bize disiplin ve sorumluluk içinde bulunduğumuz alanlarda çaba gösterdiğimiz taktirde ödülünüde alacağımız bir dönemden geçtiğimizi gösteriyor.

Her Natal harita kişinin parmak izi gibidir sadece kendisine özeldir , o yüzden gökyüzünün ağustos burç yorumlarısize rehberlik ettiği fırsatları iyi değerlendirmeniz dileği ile.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ay dilerim …

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak .  Aile ile daha fazla vakit geçirmek isteyeceğiniz , huzur , sevgi, şefkat ve merhametin ön planda olduğu anne ,babanıza daha fazla ilgi göstereceğiniz bir ay olacak. 7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Sizin 11. Evinizde gerçekleşen bu tutulma arkadaşlar ,  sosyal çevre içinde bulunduğunuz gruplar alanında olacağı için bazı arkadaşlarınızla ilişkinizi bitirebilir, yada bazı hedeflerinizi askıya alacağınız bir ay olabilir.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcun’da  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek olan retrosu iletişim, eğitim, yolculuklar, elektronik eşyalar ile ilgili konularda dikkatli olmanızı gerekecek.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur.  Çocuklar, aşk, hobiler ve keyif aldığınız konular ile ilgili harekete geçmenizde fayda var .

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak .  kardeşlerinizle, yakın çevre ve arkadaşlarla vakit geçirmek onlarla birlikte tatile gitmek için uygun bir dönem.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. İş ,meslek ve kariyerinizle ilgili bazı sonlanmaların olacağı bitirmeniz gereken projeleri tamamlamak için çok iyi değerlkendirebilirsiniz.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek bu Retro çocuklarla ilgili kararlar verirken ve risk alacağınız işlerle ilgili çok dikkat etmenizi gerektiriyor çok fazla kontrol ederek iş yapmanızı öneririm.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur. Ev ,aile ve akrabalar ile ilgili konularda  bazı sonlanmaları yaşayabilirsiniz. Soğukkanlı olmakta fayda var .

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak. Aileniz ile ilgili daha fazla parasal konuların gündemde olacağı ekstra harcamalar yapabileceğiniz bir ay gelir-gider durumunuzu iyi yönetmeniz gerekebilir.   7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Yüksek öğrenim , uzaklar, yabancılarla beraber yaptığınız işlerde artık sonlanmalar gerçekleşebilir. Bitirmeniz gerekn bir eğitim varsa tamamlamak için çok uygun bir dönemdesiniz.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam ,ev alıp -satmak , tadilat yaptırmak istiyorsanız bu dönemde bu işlere girişmemekte fayda var sıkıntı ve gerginlikler yaşanabilir.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur. Yeni eğitimler almak , yeni kurslara başlamak ve ticaret yapmaya başlamak için uygun bir dönemdesiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak.  Fiziksel görünüşünüze ve sağlık konularına harcama yapmak için iyi bir dönemdesiniz. Spora başlamak için çok uygun.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile  Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Alacak , verecek ve kredi borçlar için tamamlanma dönemi bu konularla yeni bir başlangıç yapmamakta fayda var.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek iletişim konularına dikkat etmek gerekiyor yanlış anlaşılmalara açık bir dönemdesiniz.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur. Parasal konularla ilgili harekete geçmek ve yeni gelir kaynakları bulmak için çok ideal bir dönemdesiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak . aile ile iliği bazı sırların ortaya döküleceği bir dönem olabilir.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili dikkatli olmak gerekir bazı sonlanmalar yaşanabilir.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek sizin para alanınızda Retro yapacağı için maddi konularla ilgili yapacağınız işlerde çok dikkatli olmanızı ve tekrar tekrar kontrol etmenizi tavsiye ederim.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur.  Kendinizle ilgili hertürlü yeni girişim için çok uygun iyi değerlendirmekte fayda var .

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak. Yakın dostlarınızla ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyeceğiniz ve beraber projeler yapmak için çok uygun bir dönemdesiniz.   7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Kiracılar, hizmet ettiğiniz alanlar ve iş ortamınızda bazı sonlanmalar ve tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek bu durumda fiziksel durumunuzla ilgili yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir dönemde değilsiniz.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur.  Kişisel gelişim ve bilinç altı çalışmaları yapmak için çok uygun dönemdesiniz bu fırsatı kaçırmayın.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak . Kariyerinizde ve iş alanınızda parasal konularda güzel gelişmeler olabilir.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Riskli işler ve spekülasyonlarla ilgili işlerde çok dikkatli olmanızda fayda var.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek ve zihinsel olarak kendinizi çok yorgun hissedeceğiniz ve kafa karışıklıkları yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz sakin kalmakta fayda var.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur. Yeni bir derneğe üye olmak yada sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almak size çok iyi gelecek.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak ,eğitim ve yurt dışı seyahatlerine para harcayabilirsiniz.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Aileyle ilgili özellikle baba ile ilgili aldığınız bazı sorumlukların artık bittiği bir dönemdesiniz.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek, arkadaşlarınızla birlikte alacağınız ortak hedeflerde sorunlar yaşayabilirsiniz, beraber işlere girmek riskli olabilir.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur.  Kariyerinizde yeni uzmanlık alanları için eğitim almak ve yeni projelere başlamak için çok uygun bir dönemdesiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak .  Parasal konularda duygusal hareket edeceğiniz bir dönem çok dikkatli olmak lazım.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Eğitim, ticaret ve yakın çevre ile birlikte yapacağınız işlerde sorunlar çıkıp bitirmek isteyebilirsiniz.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek olan bu süreçte toplumsal imajınız, statünüz ve kariyer alanınızda bazı aksama , kısıtlanma ve  engellerle karşılaşabilirsiniz.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur.  Uzak yolculuklara çıkmak yeni yerler keşfetmek sizin ufkunuzu çok açacağı bir dönem , yüksek eğitimle ilgili yurt dışı fırsatlarına adım atmak için çok uygun bir dönemdesiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak. Aile bireyleri ile birlikte Ortak iş girişimlerinde bulunmak için uygun 1 aylık dönemdesiniz.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Parasal kaynaklarınızla ilgili bazı sonlanmaların yaşanacağı bir dönem başlıyor tedbirli olmakta fayda var .  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam  edecek bu süreçte hukuksal konular ve seyahatlerle ilgili aksilikler ve sıkıntılı bir dönem olabilir.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur. Başkalarının kaynaklarını değerlendirmek ve yeni destekler almak için çok uygun bir dönem.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak . sağlık ve hijyen konularına para harcayacağınız bir dönemdesiniz.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Kendinizle ilgili bitirmek istediğiniz bir konu yada bir özelliğiniz varsa  bunlarla ilgili hareket geçmek ve niyet etmek için iyi bir zaman dilimindesiniz. Tamamlanma enerjisini olumlu kullanmakta fayda var .  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek bu süreç te finansal konularda çok dikkat etmemiz gerektiğini ve bu konularda ne yaparsak kontrollü yapmamız gerektiğini bize uyarıyor.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur. Evlilik girişiminde bulunmak ve ortak işlere başlamak için uygun bir dönemdesiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Ayın ilk günlerinde Venüs Yengeç Burcuna girmiş olacak .  Yeni hobilere başlamak için uygun bir dönemdesiniz.  7 Ağustos’ta 15 derece Kova Burcunda oluşacak Ay Tutulması ile Ağustos ayına başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ay Tutulmaları kuvvetli Dolunaylardır. Korkularınız ve kaygılarınızı bitirmek için ruhsal çalışmalar yapmak Dolunayın enerjisini olumlu yönde kullanmak için büyük fırsat yaratır.  12 Ağustos’ta 11 derece Başak Burcunda  Merkür geri hareketine başlayacak ve 5 Eylül’e kadar devam edecek olan Retro harekette ortaklarınızla ilgili konularda çok dikkatli olmanızı ve yasal hiçbir süreci başlatmamanızı tavsiye ediyorum.  21 Ağustos’ta 28 derece Aslan Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek çok güçlü Yeni Aylar olan Güneş Tutulmaları başlatma enerjisi için çok uygundur. Evcil hayvan almak ve sağlık konularında yeni başlangıçlar yapmak için çok uygun bir dönemdesiniz iyi değerlendirin.

değerlendirin.