Kova Burcu’nda YeniAy Neler Getirecek…

Sevgili Bigoody Kadınları 28 Ocak 2017 günü, saat 03:07’de, Güneş ve  AY kavuşumu adını verdiğimiz Kova Burcunun 8 derecesinde bir YENİAY oluşacak. Haritada 23 derece Akrep burcu yükselmekte ve haritanın 3. Evinde Yeniay gerçekleşmekte.

Kova Burcu, Hava elementinin  sabit nitelikli özelliklerini taşır. Kova Burcu yenilikçi, özgür, eşitlikçi, mantıklı, reformist  ve idealisttir. Gruplar ve arkadaşlar ile yapılan bütün çalışmalar ve  geleceğe ait projeler Kova Burcuna aittir.

Yeniay Horoscopunda Akrep Burcu yükselmekte, bu ne anlama geliyor Akrep Burcu bize azim, kararlılık, hırs,inatçılık, derin duygular, şüphecilik, dönüşüm, arınma, ölüm, yeniden doğum, finansal paylaşımlar, krizler, cinsellik konularını anlatır, bu kavramlar da bu yeniayda söz sahibi olacak gibi görünüyor.  Güneş ve Ay’ın haritanın üçüncü evinde olması bize deneyim yaşayacağımız alanların iletişim, haberleşme, eğitim, seyahatler, plan ve projeler, ulaşım, ticaret, yakın çevre, kardeşler, komşular ile ilgili olduğunu anlatıyor.  Fakat herkesin horoscopu kendine özel olduğu için bu Yeniay sizin haritanızda hangi alanınıza düşüyorsa sizin için Yeniay o alanda gerçekleşiyor demektir, ona göre değerlendirmekte fayda var.

Yeniaylar yeni başlangıçları anlattığı için bu Yeniay’da da yukarıda yazdığım konularla ilgili niyetimizi yapıp Yeniay enerjisini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışalım. Yeniay enerjisi 27 Ocaktan itibaren başlayıp 29 Ocak’a kadar devam edecek bu süre zarfında herkes niyetini bütünün faydasına olacak şekilde yapıp  bol bol dua etmek, meditasyon ve enerji çalışmaları yapmak için çok uygun zamanlar ,umutlarınızın ve yeniliklerinizin bol olduğu başlangıçlar dilerim.