Mart Burç Yorumları!

Merhaba sevgili Bigoody okurları… Mart ayı burç yorumlarıyla karşınızdayım. Mart ayına 4 Mart’ta başlayıp 15 Nisan’a kadar devam edecek olan Venüs retrosu ile başlıyoruz. Venüs zararda olduğu Koç burcunda retro harekete başlayacak, bu noktada Venüs’ün konularda gecikmeler, aksaklıklar, sorunlar ve zorluklar yaşayacağımızı bize anlatır. Aşk, ilişkiler, güzellik konularına dikkat! Venüs 8 yılda bir aynı burçta geriler, yani 2009 yılı bahar aylarında ne yaşadıysanız o olayların tekrar etmesi, karşınıza çıkması çok mümkündür. Bilindiği üzere hayat döngülerden oluşur ve astrolojide onları  takip etmemizi kolaylaştırır. 10 Mart’ta Mars asaletli olduğu Koç burcundan Boğa burcuna geçiş yapacak. 12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay meydana gelecek. 21 Mart’ta Güneş artık ilk baharın habercisi Koç burcuna geçiş yapıyor, 28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeniay oluşacak ve ilk baharın başlangıç enerjisini Koç burcu ile karşılayacağız, yoğun bir gündemin olduğu Mart ayında pozitif enerjinizin maksimumda olmasını dilerim.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Mart ayının en yoğun gündemi Koç burcunda olacak. 4 Mart‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk, huzur, dengede zorluklar yaşayabiliriz. Sağlık ve fiziksel görünüm ile ilgili yeni adımlar, başlangıçlar yapmamakta fayda var. 12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, iş ortamınızda bazı bitişler ve günlük rutin işlerinizde bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. 28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, 5 tane gezegenin sizin kişisel alanınızda olması hem güzel başlangıçlar yapacağınızı ama bu başlangıcın enerjilerin birbirine çok karışacağınız ve biraz kaotik olabileceğini gösteriyor.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk, huzur ve dengede kalmakta zorluklar yaşayabiliriz. Sizin bilinç altınızın çok yoğun olacağını geçmişe takılıp kalma yada geçmişteki olayların tekrar zihninizde bazı huzursuzluklara yol açabileceğini ve retro bitene kadar daha sakin kalmaya gayret etmenizin gerekeceğini söyleyebilirim. 12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, çocuklarınızla ilgili bazı durumlarda artık sona gelindiğini düşünebiliriz.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, uzun süredir kafanızda olan fakat bir türlü hayata geçmesinden şüphe duyduğunuz bir projeniz varsa ortaya çıkartmak için çok uygun bir dönem.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk,huzur, denge de zorluklar yaşayabiliriz. Arkadaşlarınız ve sosyal ilişkilerinizde aksamalar ve yanlış anlaşılmalara açık bir dönemdesiniz dikkat etmelisiniz.  12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, ev aile ve özellikle babanızla ilgili bazı sıkıntılar ve gerginlikler olabilir. 28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeniay meydana geliyor, yer aldığınız bir grup varsa yeni bir projeye başlamak için ortak bazı projeler  için çok uygun bir dönem başlıyor iyi değerlendirin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk,huzur, denge de zorluklar yaşayabiliriz.  Sizin kariyer alanınızda gerçekleşecek olan bu retro hareket çok önem kazanıyor ticaretle uğraşıyorsanız daha da dikkatli olmalısınız. 12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, iletişimde bazı aksamalar, yapacağınız seyahatlerde zorluklar çıkabilir tedbirli olmakta fayda var.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeniay meydana geliyor, kariyer anlamında yeni kazanç ve iş imkanları araştırmak için çok uygun bir dönemdesiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk, huzur,  dengede zorluklar yaşayabiliriz.  Yüksek öğretim üniversite ve yabancılarla ilgili konularda yurtdışı seyahatlerinde sorunlar yaşanabilir. 12 Mart’ta başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, sizin para evinizde meydana gelecek olan bu Dolunay var olan gelir kaynaklarınızın tükenmesine başka gelir kaynakları aramak zorunda kalabileceğinize işaret ediyor.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, çok yoğun enerjilerin bir arada olacağı bu yeni ayda yabancılarla ilgili bazı gelişmeler, yurt dışı seyahatleri, yeni eğitimlere başlamak ve kendinize yeni yaşam alanları açmak için çok güzel bir dönem fakat başlangıçta biraz kaotik başlayabilir.
BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk,huzur, denge de zorluklar yaşayabiliriz. Alacak verecek, kredi borçlar miraslar alanınızda bazı aksaklıklar ve terslikler olabilir.  12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, sizin burcunuzda meydana gelecek olan bu Dolunay kendinizle ve dış görünüşünüzle ilgili bitirmek ve tamamlamak istediklerinizi yerine getirmek için çok ideal bir dönem.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor,  başkalarının paralarını değerlendirdiğiniz bir alanda faaliyet gösteriyorsanız geliştirmek için bu enerjiyi değerlendirin ama tedbirli olmakta da fayda var.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk,huzur, denge de zorluklar yaşayabiliriz. Eşiniz ,ortağınız ve rakabet ettiğiniz kişilerle ilgili aksilikler , zorluklar ve gecikmeler yaşayabilirsiniz . 12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, kendinizi sıkışmış, bunalmış ve yalnız hissedebilirsiniz, bilinç altınız ve ruhsal durumunuz karışık olabilir.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, cesur, atak ve özgüveninizin tam olduğu girişeceğiniz yeni konulara liderlik yapmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk, huzur, denge de zorluklar yaşayabiliriz. Çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınızla eskiye dayalı bazı konular tekrar gündeme gelip canınız sıkılabilir.  12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, çalıştığınız ortak projeleri ve arkadaş gruplarınızı artık bırakabilirsiniz.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, kendinize yeni bir çalışma ortamı hazırlayabilir, evcil hayvan alabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk,huzur, denge de zorluklar yaşayabiliriz. Kendinizi yaratıcı şekilde ifade etmekte zorlanabilirsiniz, çocuklarınızın eğitimleri ile ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir.  12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak,  kariyer alanınızda da bazı tamamlanmalar ve bitişler olabilir.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, kendinize yeni bir hobi edinmek için çok uygun bir dönem.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk, huzur, dengede zorluklar yaşayabiliriz. Aileniz ve akrabalarınızla ilgili yaklaşımınıza dikkat etmenizi öneririm yanlış anlaşılmalar ve eski defterlerin tekrar gündeme gelmesi mümkün. 12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, eğitiminizle ilgili yada uzak yerlere yapacağınız seyahatlerde aksilikler olabilir.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, ev almak –satmak yada tadilata başlamak için uygun bir dönem ama Venüs’ün retro olduğunu unutmamak lazım yinede tedbiri elden bırakmadan iyice araştırdıktan sonra harekete geçmek gerekiyor.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk, huzur, dengede zorluklar yaşayabiliriz. Yakın çevre ve akrabalar ile iletişim konularında sıkıntılar yaşanabilir.  12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, alacak ve borçlar konularında bazı sıkıntılar ve sonlanmaların olması meydana gelebilir.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, kardeşlerinizle birlikte yeni projeler ve seyahatler gündeme gelebilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

4 Mart ‘ta Venüs Koç burcunda retro harekete başlıyor. Venüs’ün rahat etmediği bir burç olan Koç burcunda özellikle bu retro zarfında ikili ilişkiler, aşk, huzur, dengede zorluklar yaşayabiliriz. Gelir gider ve kazançlar konusunda aksilikler ve sonlanmalar yaşanabilir. 12 Mart’ta Başak burcunun 22 derecesinde Dolunay gerçekleşecek ve bitirme ve tamamlanma enerjileri gündemde olacak, ortaklarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz, sıkıntılı giden bir evlilik varsa boşanma kararı alınabilir.  28 Mart’ta 7 derece Koç burcunda Yeni ay meydana geliyor, yeni kazanç kapıları bulmak ve fırsatları değerlendirmek için Yeniay enerjisini değerlendirmekte fayda var.