Ocak Burç Yorumları

 

Merhaba sevgili Bigoody okurları… Ocak ayı burç yorumlarıyla karşınızdayım.

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Oğlak Burcu’nda geri giden Merkür organizasyon ve idare etme becerimizde, planlı ve hedef odaklı çalışma şeklimizde bazı iletişim kazalarına neden olmuştu ve başkaları tarafından yanlış anlaşıldık, bilgi akışında bazı aksamalar yaşadık hatta bilgi kirliliğine maruz kaldık. Merkür’ün düz harekete başlamasıyla bütün bu aksaklıklar düzene girecek sağlıklı fikir alışverişlerinde bulunabileceğiz. 8 Ocak’a kadar biraz sabır. Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, 2017 yılının büyük bir çoğunluğuna da hakim olacak bu açı şans, bolluk, bereket, iyimserlik ve genişleme enerjisini taşıyan Jüpiter ile süprizlerden hoşlanan ani, sıra dışı, farklı ve beklenmedik durumlar yaratan Uranüs’ün etkisi ile avantajlarımızı kullanırken farklı yolları ve yöntemleri de denememiz gerektiğini şimdiye kadar yapmadığımız şeyleri de yapmamız gerektiğini bize gösteriyor. 12 Ocak’ta 22 derece Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor, aile, çocuklar, duygusallık, hassasiyet ve sezgilerin ön planda olacağı fazla duygusal davranabileceğimiz bir Dolunay olabilir, duyguları dengede tutmakta fayda var. 28 Ocak’ta 8 derece Kova burcunda Yeni Ay oluşacak, yenilikçi, özgür, hümanist orijinal ve sıra dışı özelliklere sahip kova burcu için bilgi çok önemlidir. Yeni bilgi kaynaklarına ulaşmak mantıklı ve yenilikçi bazı adımlar atmak ilgilenenler için yeni teknolojik ve bilimsel adımlar atmak için çok güzel bir dönem. Yarın için yeni umutlar ve toplumsal huzur ve sükunetimiz için güzel niyetlerde bulunmak için muhteşem bir dönem. Bütün dünya için  huzur ve barışın hakim olacağı bir 2017 olması dileği ile Nice Yıllar…

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Kariyeriniz, sorumluluklarınız ve yöneticilerinizle ilgili bir süredir yaşadığınız yanlış anlaşılmalar ve gerginlikler nihayet sona eriyor. Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, bolluk ve bereketin ,genişlemenin gezegeni Jüpiter sizin ikili ilişkilerinizde partnerinizle olan durumunu güzelleştirmek isterken Uranüs size sıra dışı ve şok edici engeller çıkarmaya çalışacak.  12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, ev, aile ile ilgili tamamlanmanız gereken işleriniz var ise onları tamamlamak için çok uygun bir ortam. 28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak, sizin sosyal çevre alanınızda gerçekleşiyor, yeni bir sosyal çevreye girebilir yeni gruplarla çalışmaya başlayabilirsiniz, yada arkadaşlarınızla yeni projelere başlayabilirsiniz.

 BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Yabancılarla işler ,seyahatler ve yüksek eğitim kurslar alanınızda bir süredir devam eden aksilikler nihayet bitiyor.  Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, çalışma hayatınızda ve günlük rutin işlerinizdeki aksaklıklar düzene girmeye başlamışken Uranüs’ün şok edici etkisi ile sıra dışı çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz.  12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, iletişim ,ticaret ,kısa plan ve projelerinizle ilgili tamamlanmamış ne varsa bitirmek için çok uygun bir dönem Dolunay’ın tamamlama enerjisini kullanmakta fayda var.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da YeniAy oluşacak, kariyer alanınızda gerçekleşecek bu Yeniay size yeni iş fırsatları ve teklifleri getirebilir, başlamak istediğiniz bir proje için de en ideal dönem iyi değerlendirin.

 İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Kredi- borçlar, alacak -verecek  konularında bir süredir devam eden aksilikler Merkür’ün düze dönmesi ile normal seyrine geçecek ,8 Ocak’a kadar sabırlı olmalısınız. Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, yaratıcılığınızı ve kendinizi ifade etme şeklinizdeki yeteneğinizi sıra dışı bir sanat alanında göstermeniz için çok güzel bir dönem başlıyor 2017 yılı içinde de devam edecek bu durum sizi çok pozitif etkileyecek. 12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, parasal kaynaklarınızın bazılarında kayıplar olabilir yeni kaynaklar bulmak gerekebilir , tedbirli olmakta fayda var.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak, yabancılarla iş yapıyorsanız yada yurt dışı seyahati yapmak için yeni adımlar atmak için çok güzel bir dönemdesiniz.

 YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. İkili ilişkiler, ortaklarınızla yaşadığınız sıkıntılar nihayet bitiyor,  Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, ev ve aile ile ilgili yapmak istediğiniz gelişmelere iyi ilerlerken bunlara sıra dışı çözümler üreterek sonuçlandırabilirsiniz. 12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, kendinizle ilgili tamamlamanız gereken ne kadar iş ve duygunuz varsa bitirmek için niyet edin Dolunayın enerjisini böyle değerlendirin.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak, kredi borçlar evinizde oluşacak bu Yeni Ayda yeni bir mülk almak için kredi talebinde bulunabilirsiniz ama Natal haritanızında buna uygun olması gerekiyor.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Çalışma ortamınızda ve yaptığınız rutin işlerinizdeki sürekli aksaklıklar nihayet bitiyor. Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, iletişim , eğitim ve kurslarda olumlu gelişmeler bolluk ve çoğalmalar olurken Uranüs etkisi ile sıra dışı bazı eğitimlere ve kurslara başlayabilirsiniz.  12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, kendi kendimize içsel yaşadığımız bazı duyguları ve durumları artık tamamlamamızın zamanı geldi.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak, yeni bir ilişkiye ve ortaklığa başlamak için Yeni Ay ın başlatma enerjisini kullanabiliriz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bir dönemden geçtiniz, 8 Ocak’tan itibaren düzelmeye başlıyor. Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, para kaynaklarınızda ve kazançlarınızda meydana gelen bolluk ve bereket , şok edici borçlar ve harcamalarla sizi hiç tahmin etmediğiniz çözümler üretmeye zorlayacaktır. 12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da  Dolunay gerçekleşiyor, bazı arkadaşlarınızla ve gruplar içindeki faaliyetlerinizi çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da YeniAy oluşacak, çalışma arkadaşlarınızla yeni bazı projelere başlamak içinde çok uygun zamanlar iyi değerlendirin.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Ev aile ve ebeynelerle ilgili ilişkilerde bir süredir yaşanan yanlış anlaşılmalar ve aksaklıklar nihayet 8 Ocak’ta düzelmeye başlıyor. Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, kendinizle ilgili ve sağlığınızla ilgili çok güzel gelişmelerin olacağı şans , bolluk ve bereket içinde olduğunuz bir dönemdesiniz  fakat zaman zaman sizi şok edecek sıra dışı olaylarla karşılaşmanızda mümkün.  12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, kariyer alanınızda gerçekleşecek   bu Dolunayda tamamlanma enerjisini lehinize kullanmakta fayda var yoksa sorunlar yaşayabilirsiniz. 28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak, Aşk , hobiler ve çocuklar alanınızda gerçekleşecek bu Yeni ay yeni başlangıçlar yapmak için ideal bir dönem.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. İletişim, ticaret ve eğitim alanınızda yaşadığınız aksaklıklar nihayet sona eriyor. Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, bilinç altınızda gizli saklı düşünceler ve yapmak istediğiniz işlerde meydana gelen artış Uranüs’ün sıra dışı yaklaşımıyla gün yüzüne çıkabilecekler. 12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, yüksek eğitim alanınızda yaşadığınız bu Dolunay bitirmeniz gereken ödev ve projelerin tamamlanması için kullanabilirsiniz.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak, ailenizle , ebeveynlerinizle özellikle babanızla ilgili yeni bazı başlangıçlar için çok uygun dönem iyi değerlendirin.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Parasal kazançlarınızın bazı kayıplara uğradığı bu dönemde retronun bitmesiyle artık eski düzenine kavuşacak.  Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, sosyal gruplar dernekler içinde çalışmalar yapmak sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almak için çok uygun bir dönem ve buralarda yaratıcılığınızı farklı sıra dışı ifade etmek zorunda kalabilirsiniz.  12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, başkalarından elde ettiğiniz kazançlar ve eşinizin maddi durumu ile ilgili bazı sıkıntılar sonlanmalar yaşanabilir, bu enerjiyi bitirmeniz gereken borçların tamamlanmasında kullanın.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da YeniAy oluşacak, yakın çevrenizdeki kuzenleriniz , kardeşleriniz ile birlikte seyahatlere çıkmak için çok uygun , iletişim alanında da yenilikler yapmanız  mümkün.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Bir süredir sizin yaşam alanınızda devam eden retro fiziksel durumunuzu, sağlığınızı ve motivasyonunuzu olumsuz şekilde etkilemiş olabilir , neyse ki düz harekete başladığında yine eski akışa geçebileceksiniz.  Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, kariyer alanınızdaki bolluk,bereket ve şanslı dönem ev içindeki bazı sorumluluklarla aksamalara uğrayabilir ama farklı çözümler üreterek kolaylıkla altından kalkabilirsiniz.  12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşen bu dolunay ile bitirmeyi düşündüğünüz ilişkiniz yada ortaklığınız varsa bu tamamlanma enerjisini kullanabilirsiniz.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak, Kariyer alanınızdaki bu şans ve genişleme enerjisini Yeni Ay ile birlikte bir çok projeye başlayarak değerlendirebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Geçmiş korkular ve kaygılarında tekrar ortaya çıktığı bu retroda iç dünyanızda bilinç altınızda bu korkularla yüzleşmek için ve temizlemek için iyi bir dönem niyetlerinizi bu yönde etmeniz çok faydalı olacaktır.  Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, yabancılar, dış bağlantılar, yurt dışı seyahatleri ve yayma yayıncılık gibi alanlarda devam eden şanslı süreciniz zaman zaman Uranüsün şok edici etkileri ile aksamaya uğrasa da farklı çözümler üreterek altından kalkmak için iyi bir dönem. 12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, sağlığınızla ilgili devam eden bir süreç varsa tamamlanma olabilir, iş arkadaşlarınızla bazı projeleri bitirebilirsiniz , iyi değerlendirmekte fayda var.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak, kendinizle ilgili başlatmak istediğiniz yeni ne varsa çok uygun bir dönem fiziksel görünümünü değiştirebilirsiniz, spora başlayabilirsiniz, detox programına katılabilirsiniz, yenilenmek için harika bir dönem.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

8 Ocak tarihine kadar devam eden Merkür retrosu ile aya başlıyoruz. Gruplar, sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla bir süredir devam eden anlaşmazlıklar yanlış anlaşılmalar nihayet bitiyor. Ay boyunca Uranüs ve Jüpiter karşıtlığı devam ediyor, Başkalarından gelecek paralar , eşinizin parası yada danışmanlıklardan elde edeceğiniz kazançlarda artışlar, bolluk ve bereket gözlemlenirken ,yaşayabileceğiniz sorunlara farklı ve sıra dışı çözümler üretmek zorunda kalacaksınız.  12 Ocak’ta 22 derece Yengeç Burcun’da Dolunay gerçekleşiyor, çocuklarınızla ilgili yaşadığınız bazı sorunların artık sonuna geliniyor Dolunay enerjisini tamamlama olarak kullanabilirsiniz.  28 Ocak’ta 8 derece Kova Burcun’da Yeni Ay oluşacak,  gizli olan bazı düşüncelerinizin fikirlerinizin bu Yeni Ay’la artık hayata geçme zamanı geldi niyet edip yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.