Yılın Son Dolunay’ı!

 

Merhaba sevgili Bigoody Okurları… Bu yılın son Dolunay’ı bu akşam İkizler burcunun 22 derecesinde meydana geliyor. Dolunay enerjileri sonlanma tamamlanma verir. Arınmanın, hayatımızda  bize engel çıkaran şeyleri temizlemenin hatta ülkemizin  enerjisini bile temizlemenin şimdi tam zamanı . Hassasiyet, duygusallık bu zamanlarda artabilir.
Geçmişi  salıvermek, acılarımızı şifalandırmak, enerjilerimizi  ve ilişkilerimizi dengelemek açısından Dolunay zamanları bize  harika fırsatlar yaratır.

İkizler Burcunun doğası gereği, iletişim, haberleşme, yakın çevre, akrabalar, komşular, kardeşler, bilgi paylaşımları, kısa seyahatler, ticari hayatımız, eğitim öğretim, fikirlerimiz  ve düşüncelerimiz ve ideallerimizi anlatır. Bu günlerde  bu tarz haberlerle karşılaşmamız çok mümkündür.  Kişisel doğum haritalarımızda Dolunay hangi evimize  denk düşüyorsa Dolunayın enerjisi o alanda kullanmak en iyi sonucu verecektir.  Dolunay’ın Yöneticisi gezegeni Merkürün Oğlak burcunda 19 aralık tarihinde Retro harekete başlayıp  8 Ocak tarihine kadar retroda (geri gitme) kalacağını hatırlatmakta fayda var.

İkizler Burcu bedenimizde solunum yolları, kollarımız, omuzlarımız, sinir sistemimizi , ,spazm gibi dolaşım bozukluklarını  anlatır. Bu dönemde bu bölgelerle ilgili hassasiyetlerimiz oluşabilir, omuzlarımızda tutulmalar ve ağrılar, uyku sistemimizde bir kaç günlük  düzensizlikler öksürük, astım ve alerjilerde çoğalmalar olabilir .

Hem kendiniz hem de ülkemiz için Dolunay’ın bu güzel enerjisini barış, huzur, sukunet ve kardeşlik  için de kullanalım.

Işık olsun