Küçük Şeyler Prömiyer Yapıyor!

Psikoloji ve iletişim konulu çalışmalarıyla tanınan Prof. Dr. Üstün Dökmen, güldürürken düşündüren oyunu ‘Küçük Şeyler’in yeni sezon prömiyerini yapıyor. Akademisyen, psikolog, yazar ve televizyon programcısı Prof. Dr. Üstün Dökmen çok sevilen oyunu ‘Küçük Şeyler’in prömiyerini MOİ Sahne’de yapıyor. Her dönem kendini yenileyen oyunda gündeme, insan psikolojisine ve iletişimine dair yepyeni skeçler izlenecek.

Üstün Dökmen’in sunumu ve yönetmenliğinde sergilenen skeçlere zaman zaman seyirci de katılıyor. Eğlenceli parodilerle renklendirilmiş interaktif gösteri, bilgilenmenin aynı zamanda çok eğlenceli bir süreç olabileceğini gösteriyor. Teatral şov olarak tasarlanan gösteri; dolaylı iletişim, direkt iletişim, empatik iletişim konularını işliyor. Oyun, doğru iletişimin; toplumda bireyi oluşturmada, ekip olmada ve ailede ortaya çıkabilecek iletişim çatışmalarındaki önemini vurguluyor.

Tek perdelik oyunun skeç yazarlığını Elif Artun Yüksel yaparken, oyunda Eylül Öztürk, Gözde Okur, Ömür Özdemir ve Erdem Baş rol alıyor. Yapımcılığını Gergedan Yapımın üstlendiği ‘Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler’ 6 Ekim 2016 Perşembe günü saat 20.30’da MOİ Sahne’de izlenebilir.