Boğaz’a Karşı Yılbaşı

Eşsiz manzarası ve lezzetleriyle konuklarını ağırlayan Lacivert, Yılbaşı için misafirlerine çok özel bir program hazırladı. Yılbaşı akşamı a la carte menüsü ile misafirlerini ağırlayacak Lacivert, özel 45’lik partisi ile de geceye renk katacak.Boğaza hakim konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un en seçkin restoranlarından olan Lacivert, misafirlerine Yılbaşı’nda da özel tatlar sunmaya devam ediyor.

Lacivert’in executive şefi Hüseyin Ceylan ve ekibinin mevsimin taze ürünleriyle hazırladıkları a la carte menüsünden dilediklerini tercih edebilen misafirler, geceye keyifli bir başlangıç yapacaklar. Balık yemeklerinden et yemeklerine, salatalardan tatlılara kadar geniş bir lezzet seçeneği sunan Lacivert, her türlü damak tadına hitap ediyor. Yeni yıla keyifle ve eğlenerek girmek isteyen misafirler gecenin ilerleyen saatlerinde DJ performansı eşliğinde 45’lik partisinin tadını çıkaracaklar.

Misafirler mekâna Rumelihisarı’ndan hareket eden Lacivert’in teknesi ile ücretsiz olarak İstanbul trafiğine takılmadan 4 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirler.