Divan Otellerinde Yeni Yıl Coşkusu

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Divan Grubu, bu Yılbaşı gecesi için İstanbul’da lezzet, müzik ve konforu bir arada sunuyor…

Divan İstanbul içerisinde yer alan Divan Lokanta konuklarını benzersiz lezzetlerden oluşan yılbaşı gala yemeğiyle karşılıyor. Divan’ın leziz reçeteleriyle hazırlanarak oluşturulmuş yılbaşı menüsüne eşlik edecek canlı fasıl ve Türk sanat müziği seçkileri yeni yıl kutlamalarını ayrıcalıklı kılacak. Yeni yıl heyecanını unutulmaz bir geceyle yaşamak isteyenler için Divan Lokanta’nın yılbaşı gecesi kişi başı fiyatı 560 TL.

Divan İstanbul yılbaşı gecesini konaklayarak geçirmek isteyen misafirler için de özel bir konaklama paketi sunuyor.  Oda kahvaltı konaklama ve Divan Lokanta’da gerçekleşecek gala yemeğinin de dahil olduğu paketin tek kişilik fiyatı 260 Euro, çift kişilik konaklama fiyatı ise 385 Euro.

Divan İstanbul Asia Pont orkestrası ayrıcalığıyla misafirlerini ağırlıyor

Divan İstanbul Asia yeni yıla İstanbul’da girmeyi planlayanları, büyüleyici yılbaşı atmosferi ile karşılıyor. Pont orkestrası eşliğinde leziz menüden oluşan yılbaşı gala yemeği Divan İstanbul Asia’da misafirlerini bekliyor.

Divan Suites İstanbul G-Plus yeni yılda lezzet, müzik ve eğlence keyfini bir arada yaşama fırsatı sunuyor

Divan Suites İstanbul G-Plus farklı yeni yıl paketleriyle misafirlerine alternatifler sunuyor. Yeni yıl gecesini DJ eşliğinde özel gala yemeği ve konaklama olarak değerlendirmek isteyenler için Divan Suites İstanbul G-Plus doğru adres. Konaklama tercih etmeyen misafirleri de unutmayan Divan Suites İstanbul G-Plus’da sadece DJ performansı eşliğinde yeni yıl gala yemeği için kişi başı fiyat KDV dahil 229 TL, çift kişilik konaklama ve brunch dahil fiyat ise 429 TL.