Divan Pastaneleri’nden Serinleten Yaz Lezzetleri

Lezzet severlerin buluşma noktası Divan Pastaneleri, sıcak yaz günlerinde efsaneleşmiş tatlarını sevenleriyle buluşturuyor. Seçkin pastane şefleri tarafından özenle hazırlanan dondurma çeşitleri ve Rokoko, tatlı bir serinlik arayanlar için tüm Divan Pastaneleri’nde…

Yıllardır dilden dile dolaşan ve efsane tatlılarıyla lezzet şöleni yaşatan Divan, bu yaz da leziz dondurma çeşitlerini ve meşhur Rokoko pastasını sevenlerinin beğenisine sunuyor. Yaz aylarında ferahlatıcı tatlılar tercih edenlere fıstıklı, çikolatalı, vanilyalı, sade, limonlu gibi dondurma çeşitlerinin yanı sıra Rokoko efsanesini sunan Divan, hafif ve serinletici tatlı seçeneklerini misafirlerine sunuyor.

Bitter çikolata, beze ve kremanın şahane uyumuyla hazırlanan bir yaz efsanesi Rokoko, incecik fındık parçacıkları ve ılık çikolata sosu eşliğindeki sunumuyla damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Yaz aylarında dondurma olmazsa olmaz diyenler için ise Divan dondurmaları başrolde yer alıyor. Meşhur Antep fıstıkları ile hazırlanan hafif ve lezzetli fıstıklı dondurmasının yanı sıra, özel Divan çikolataları ile hazırlanan çikolata parçacıklı dondurma ve lezzetini vanilya çubuklarından alan dondurma çeşitleri serinletici bir lezzet şöleni sunuyor.