Ece Zaim’le İlk Kitabı ‘Açık Mutfak’ın Heyecanını Paylaşın!

Ece Zaim'in ilk kitabı Açık Mutfak Tanitimi, Create&Barrel

 

Tamamı birçok kez denenmiş, 105’den fazla tariften oluşan şef Ece Zaim’in “Açık Mutfak” kitabının ilk imza günü, 30 Ekim Pazar günü Crate and Barrel Zorlu Center mağazasında tüm yemek tutkunlarını ağırlayacak…

Kahvaltılıklardan ev yemeklerine, misafirlerinize özel lezzetlerden sunumlarıyla şaşırtan tatlılara kadar ihtiyaç duyacağınız her türden farklı tariflere yer verilen ve “Sabah Uyanınca”, “Sıkıcı Olmayan Ev Yemekleri”, “Misafirlere Özel” ve “Tatlısız Asla” bölümlerinden oluşan “Açık Mutfak” kitabında Ece Zaim, her tarifin hikayesini ve ipuçlarını paylaşıyor.

Crate and Barrel’ın ana ürün sponsoru olduğu kitapta yer alan tarifler, sevilen şef tarafından hem modern hem de klasik malzemelerle, en taze, en lezzetli ve en pratik şekilde sunulması için kolay anlaşılır bir dille anlatıyor.

“Açık Mutfak”ın ilk imza günü 30 Ekim saat 14.00’te Crate and Barrel Zorlu mağazasında!

Ece Zaim’in 2,5 yıldan uzun sürede hazırladığı ve yemek tutkunları tarafından merakla beklenen ilk yemek kitabının imza günü 30 Ekim Pazar günü Crate and Barrel Zorlu mağazasında gerçekleşecek. “Açık Mutfak”ın sayfalarından lezzetli yemeklerin servis edileceği etkinlikte, Ece Zaim katılımcılara kitabın hazırlık aşamasında kullandığı Crate and Barrel ürünlerinden ve tariflerinden de bahsedecek.